Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Hej, hej! Zapraszamy do środka!

Dodano 29.03.2018, godz. 12:24

Witajcie Kochani!

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu Mamy już 27% potrzebnej kwoty. W ostatnich tygodniach wspólnie zrobiliśmy coś naprawde wielkiego. Nie możemy jednak pozwolić, aby ta praca poszła na marne. Pozostało zaledwie 8 dni, aby osiągnąć próg minimalny - 57 000 zł!

Udostępnij informację o zbiórce, powiedz o niej znajomym, zachęć do wsparcia. Twoja pomoc w tym zakresie ma naprawdę ogromne znaczenie. 

PS. Ostatnio doglądaliśmy prac wykończeniowych, realizowanych w naszym Centrum Rehabilitacji. Co się tam teraz dzieje? Stawiane są ścianki działowe, doprowadzany jest prąd i zakładany internet. Już niedługo będzie tam mógł stanąć sprzęt, który wspólnie sfinansujemy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10