Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Dobre wieści

Dodano 09.03.2018, godz. 15:46

Wczoraj był niezwykły dzień (nie tylko ze względu na Dzień Kobiet). Plan wyposażenia Centrum Rehabilitacji został zatwierdzony przez sanepid. To milowy krok w kierunku uruchomienia miejsca, w którym osoby z niepełnosprawnością uzyskają szybką i fachową pomoc medyczną, która dla beneficjentów naszej Fundacji będzie całkowicie bezpłatna.

Jednym z kolejnych kroków jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego. I mamy nadzieję, że ten kolejny krok postawimy razem z Wami. Dziękujemy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10