Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run

Kraków, Polska

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także wsparcie osób zagrożonych amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. W 2018 roku otwiera w Krakowie profesjonalne Centrum Rehabilitacji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57300 PLN z 57000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Wystartowaliśmy!

Dodano 23.02.2018, godz. 11:53

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, na szczęście ten mamy już za sobą. :)

Pierwszy dzień zbiórki za nami. Kamil Bąbel, Super!!, m.stepien, Gloria, ag.hetmanczyk, biuro.szelc, gierczak.mateusz92, martahe, grazynabierowiec, grzesiek.1993, Natalia Siuba, Karolina Kubala - dziękujemy, że jesteście z nami od samego początku.

Zastanawiacie się, co jeszcze możecie zrobić, żeby wesprzeć akcję?

1. Chcesz zaoferować dodatkowe nagrody, które umieścimy na stronie projektu? Napisz na adres: k.babel@polandbusinessrun.pl.

2. Udostępnij akcję na swoim profilu, powiedz o niej znajomym, promuj, gdzie się da. Im więcej osób usłyszy o inicjatywie, tym większe szanse na zebranie niezbędnej kwoty.

3. Jeśli znasz firmy, które mogłyby zostać potencjalnymi sponsorami Centrum Rehabilitacji, skontaktuj się z nami: g.ludwin@polandbusinessrun.pl

 

Działamy dalej!

PS. Zobacz, jak nasi beneficjenci radzili sobie podczas obozu snowboardowego w Szczyrku:

 

To między innymi dla nich powstaje Centrum Rehabilitacji.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.04.2018 22:10