Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chapeu

Chapeu

Kraków

Jestem Szczepan lub Pepe jeśli wolicie. Trochę podróżnik, trochę fotograf, trochę doktorant, trochę marzyciel, trochę idealista a trochę realista, trochę wszystko na raz i trochę żadne z osobna. Znajomi mówią o mnie: Umysł ścisły o duszy humanisty. Dotychczas przemierzyłem ponad 60 państw na świecie i nie chodzi tu oczywiście o puste, nic nieznaczące liczby ale o odkrywanie świata, poznawanie jego najdalszych zakątków i spotykanie niezwykłych ludzi od których można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W zeszłym roku przemierzyłem 26 państw czego efektem jest humorystyczny filmik: The Epic Apple Journey Around The World.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5577 PLN z 5200 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015.

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

RSS

Podróż do źródeł rzeki której nie ma Dodano 01.11.2015, godz. 18:10

Moi drodzy,

Szczęśliwie udało się zakończyć "Podróż do źródeł rzeki której nie ma" i wrócić do Polski. Jak tylko uporam się z całym materiałem skontaktuję się z Wami osobiście. Tymczasem już wkrótce rozpoczynam cykl slajdowisk prezentujących przebieg wyprawy, także zapraszam wszystkich serdecznie na pokazy slajdów, gdzie będzie można się ze mną spotkać, porozmawiać, zadać pytania i oczywiście odebrać nagrody :) Do pozostałych osób wspierających ten niezwykły projekt, nagrody zostaną wysłane pocztą (tradycyjną bądź elektroniczną). Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i wsparcie. Jesteście wielcy!

O pokazach slajdów będę na bieżąco informował na profilu FB: https://www.facebook.com/SzczepanPepeLigeza/

Ściskam mocno z Krakowa,
Szczepan

Sukces Dodano 28.07.2015, godz. 16:43

Moi drodzy,

Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że się udało. Obecnie przebywam w Iranie, gdzie niestety mam ograniczony dostęp do internetu więc nie mogę podziękować każdemu z osobna. Dziękuję jednak wszystkim z całego serca za wsparcie. Pisanie pocztówek i listów czas zacząć!

Ściskam mocno z Kashad,
Szczepan

Syryjska opowieść Dodano 23.07.2015, godz. 0:34

Podczas podróży do źródeł rzeki której nie ma udało mi się przeprowadzić szczerą rozmowę z syryjskim uchodźcą mieszkającym w Mardin (Turcja), a efektem tego poruszającego spotkania jest niezwykły reportaż zamieszczony na moim blogu:
http://www.szczepanligeza.pl/2015/07/syryjska-opowiesc.html?m=1

Szczerze polecam i zachęcam do przeczytania.

Pozdrawiam gorąco wszystkich z Iranu
Szczepan Ligęza

Notki z drogi Dodano 20.07.2015, godz. 9:09

Podczas tej podróży towarzyszyły mi ciągłe obawy czy warto, czy dam radę, czy się uda czy to wszystko ma jakikolwiek sens? Spotkanie rodziny syryjskich uchodźców, wspólna kolacja i rozmowa z nimi sprawiła, że ‪#‎podróżdoźródełrzekiktórejniema‬ nabrała innego, głębszego wymiaru. Na blogu wkrótce pojawi się relacja z tego spotkania tymczasem do końca zbiórki na polakpotrafi.pl pozostał już tylko tydzień. Wyścig z czasem się rozpoczął. Udostępniajcie na tablicach bo jeszcze długa droga przede mną. https://polakpotrafi.pl/projekt/podroz-do-zrodel-rzeki-ktorej-nie-ma

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015 18:06