Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chapeu

Chapeu

Kraków

Jestem Szczepan lub Pepe jeśli wolicie. Trochę podróżnik, trochę fotograf, trochę doktorant, trochę marzyciel, trochę idealista a trochę realista, trochę wszystko na raz i trochę żadne z osobna. Znajomi mówią o mnie: Umysł ścisły o duszy humanisty. Dotychczas przemierzyłem ponad 60 państw na świecie i nie chodzi tu oczywiście o puste, nic nieznaczące liczby ale o odkrywanie świata, poznawanie jego najdalszych zakątków i spotykanie niezwykłych ludzi od których można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W zeszłym roku przemierzyłem 26 państw czego efektem jest humorystyczny filmik: The Epic Apple Journey Around The World.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5577 PLN z 5200 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015.

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

Dodano: 20.06.2015, 10:16
  Justyna Pałosz
Justyna Pałosz
Sama podróżować nie mam jak chwilowo, więc trzymam kciuki, wspieram i namawiam innych, aby też Cię wspierali! Super Szczepan, że właśnie taką drogę życia wybrałeś :) :) !! Pozdrawiamy z Tomkiem i naszą małą Hanką :) kiedyś w trójkę przyjdziemy na slajdy, ale wtedy masz nam załatwić miejsca w pierwszym rzędzie!!!
Dodano: 18.06.2015, 9:31
Chapeu
Chapeu
Hej Bartosz, dzięki za komentarz. Chętnie skontaktuje się z Tobą w wsprawie Korytarza Wakhańskiego bo rozumiem, że o tym rejonie piszesz :) Odnośnie "niegościnnych", to w tekście nie pisałem że chodzi mi o korytarz Wakhański ale o miejsca gdzie trudno będzie się dostać bez własnego środka transportu. Azja Środkowa słynnie z życzliwości ludzi jednak sam przyznasz, że transport publiczny w tamtym regionie świata nie należy do najłatwiejszych zwłaszcza jeśli do jeziora Zorkul czy na północ Uzbekistanu planuję się dostać bez własnego motocykla czy samochodu. Podróż rozpoczynam 5 lipca na Cyprze a kończę w Kirgistanie pod koniec września. Pozdrawiam serdecznie
Dodano: 18.06.2015, 7:18
Bartosz Malinowski
Bartosz Malinowski
Siemanerrro Szczepan,
fajna wycieczka, ale z tymi "najbardziej niedostępne i niegościnne miejsca" to trochę pojechałeś :-) ! Jakie tam niedostępne! Tym bardziej "niegościnne" - to są właśnie miejsca do bólu gościnne. Byłem w Afganistanie u Kirgizów ponad miesiąc czasu w 2014 roku, więc jak będziesz potrzebował w miarę świeżych informacji pisz śmiało. Ile czasu masz do dyspozycji na całą wycieczkę? Pozdro

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015 18:06