Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chapeu

Chapeu

Kraków

Jestem Szczepan lub Pepe jeśli wolicie. Trochę podróżnik, trochę fotograf, trochę doktorant, trochę marzyciel, trochę idealista a trochę realista, trochę wszystko na raz i trochę żadne z osobna. Znajomi mówią o mnie: Umysł ścisły o duszy humanisty. Dotychczas przemierzyłem ponad 60 państw na świecie i nie chodzi tu oczywiście o puste, nic nieznaczące liczby ale o odkrywanie świata, poznawanie jego najdalszych zakątków i spotykanie niezwykłych ludzi od których można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W zeszłym roku przemierzyłem 26 państw czego efektem jest humorystyczny filmik: The Epic Apple Journey Around The World.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5577 PLN z 5200 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015.

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

Notki z drogi

Dodano 20.07.2015, godz. 9:09

Podczas tej podróży towarzyszyły mi ciągłe obawy czy warto, czy dam radę, czy się uda czy to wszystko ma jakikolwiek sens? Spotkanie rodziny syryjskich uchodźców, wspólna kolacja i rozmowa z nimi sprawiła, że ‪#‎podróżdoźródełrzekiktórejniema‬ nabrała innego, głębszego wymiaru. Na blogu wkrótce pojawi się relacja z tego spotkania tymczasem do końca zbiórki na polakpotrafi.pl pozostał już tylko tydzień. Wyścig z czasem się rozpoczął. Udostępniajcie na tablicach bo jeszcze długa droga przede mną. https://polakpotrafi.pl/projekt/podroz-do-zrodel-rzeki-ktorej-nie-ma

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015 18:06