Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chapeu

Chapeu

Kraków

Jestem Szczepan lub Pepe jeśli wolicie. Trochę podróżnik, trochę fotograf, trochę doktorant, trochę marzyciel, trochę idealista a trochę realista, trochę wszystko na raz i trochę żadne z osobna. Znajomi mówią o mnie: Umysł ścisły o duszy humanisty. Dotychczas przemierzyłem ponad 60 państw na świecie i nie chodzi tu oczywiście o puste, nic nieznaczące liczby ale o odkrywanie świata, poznawanie jego najdalszych zakątków i spotykanie niezwykłych ludzi od których można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W zeszłym roku przemierzyłem 26 państw czego efektem jest humorystyczny filmik: The Epic Apple Journey Around The World.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5577 PLN z 5200 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015.

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

Dodano 01.11.2015, godz. 18:10

Moi drodzy,

Szczęśliwie udało się zakończyć "Podróż do źródeł rzeki której nie ma" i wrócić do Polski. Jak tylko uporam się z całym materiałem skontaktuję się z Wami osobiście. Tymczasem już wkrótce rozpoczynam cykl slajdowisk prezentujących przebieg wyprawy, także zapraszam wszystkich serdecznie na pokazy slajdów, gdzie będzie można się ze mną spotkać, porozmawiać, zadać pytania i oczywiście odebrać nagrody :) Do pozostałych osób wspierających ten niezwykły projekt, nagrody zostaną wysłane pocztą (tradycyjną bądź elektroniczną). Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i wsparcie. Jesteście wielcy!

O pokazach slajdów będę na bieżąco informował na profilu FB: https://www.facebook.com/SzczepanPepeLigeza/

Ściskam mocno z Krakowa,
Szczepan

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015 18:06