Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chapeu

Chapeu

Kraków

Jestem Szczepan lub Pepe jeśli wolicie. Trochę podróżnik, trochę fotograf, trochę doktorant, trochę marzyciel, trochę idealista a trochę realista, trochę wszystko na raz i trochę żadne z osobna. Znajomi mówią o mnie: Umysł ścisły o duszy humanisty. Dotychczas przemierzyłem ponad 60 państw na świecie i nie chodzi tu oczywiście o puste, nic nieznaczące liczby ale o odkrywanie świata, poznawanie jego najdalszych zakątków i spotykanie niezwykłych ludzi od których można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W zeszłym roku przemierzyłem 26 państw czego efektem jest humorystyczny filmik: The Epic Apple Journey Around The World.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5577 PLN z 5200 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015.

Podróż do źródeł rzeki której nie ma

Sukces

Dodano 28.07.2015, godz. 16:43

Moi drodzy,

Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że się udało. Obecnie przebywam w Iranie, gdzie niestety mam ograniczony dostęp do internetu więc nie mogę podziękować każdemu z osobna. Dziękuję jednak wszystkim z całego serca za wsparcie. Pisanie pocztówek i listów czas zacząć!

Ściskam mocno z Kashad,
Szczepan

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2015 18:06