Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22290 PLN z 40000 PLN

120 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021.

Gra o wszystko

RSS

Zebraliśmy 22290 zł, robimy \"Grę o wszystko\" :) Dodano 14.03.2021, godz. 16:31

Zebraliśmy 22290 zł, co stanowi znaczną część budżetu odcinka "Gra o wszystko", który dzięki Waszemu wsparciu zrealizujemy już bez przeszkód. Dziękujemy!

 

Nowe filmowe teasery \"Gry o wszystko\" Dodano 12.03.2021, godz. 14:40

Drodzy Wspierający,

dziękujemy za Wasze wsparcie! Przed nami dwa ostatnie dni zbiórki, dodaliśmy limitowany próg nagród, w którym oferujemy m.in. bilety na seans "Gry o wszystko" w kinie BODO w Łodzi 30 czerwca 2021. Obniżyliśmy koszt progu "Spotkajmy się, zagrajmy razem" do 500 zł, a jeśli ktoś z Was zakupił próg nagród za 400 zł, dokupując nagrodę za 100 zł otrzyma cały pakiet z oprowadzaniem po muzeum, warsztatami gry, spotkaniem z twórcami, dodatkowym biletem do Muzeum Flipperów!

Jeśli chodzi o samą produkcję, za nami drugi dzień zdjęciowy i kolejne dwa filmy promujące "Grę o wszystko", z których sceny trafią już do gotowego odcinka. Zachęcamy do oglądania i pokazywania znajomym, może uda się nam jeszcze namówić kogoś na wsparcie naszego dzieła?

Pokazujący mroczną stronę fabuły odcinka teaser z Mariuszem Drężkiem w roli Inwestora:

 

 

Nieco lżejszy fragment historii z udziałem pozostałych najważniejszych postaci:

 

Mariusz Drężek w \"Grze o wszystko\", zagraj u jego boku! Dodano 23.02.2021, godz. 15:27

Mamy przyjemność ogłosić, że w "Grze o wszystko" zagra aktor Mariusz Drężek! Wcieli się w rolę Tadeusza Zdrady, inwestora, składającego chojną propozycję wsparcia Muzeum Flipperów.

 

Jeśli marzysz o tym, aby zagrać w filmie u boku znanego aktora, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną nagrodę: możliwość odegrania epizodycznej roli dziennikarki/dziennikarza pisma "Życie i Śmierć", które zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych. Postać ta pojawia się między innymi w scenie razem ze wspomnianym wyżej inwestorem i nawiązuje z nim krótki dialog. Nagrodę znajdziesz w menu nagród pod nazwą ROLA ŻYCIA :). Dołącz do obsady "Gry o wszystko"!

 

 

Jeśli chcesz poznać wcześniej szczegóły roli, napisz do nas przez fanpage fb lub mailem: graowszystko2021@gmail.com lub zadzwoń na numer 600 353 765 

Przebiliśmy 10.000 zł! Dziękujemy :) Dodano 17.02.2021, godz. 18:38

Zebraliśmy już ponad 10.000 zł, dzękujemy za Wasze wsparcie! Jeszcze nieco ponad trzy tygodnie trwania projektu na Polak Potrafi przed nami.

Wkrótce na stronie projektu pojawią się informacje o nowych, limitowanych progach nagród. Jeden już się pojawił: BĘDĘ GWIAZDĄ - oferujemy możliwość zagrania ról epizodycznych w "Grze o wszystko". Satysfakcja i wieczna sława gwarantowana :)

 

 

Muzeum Flipperów już otwarte! Wysyłamy bilet Dodano 01.02.2021, godz. 14:59

Z radością informujemy o otwarciu Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station". Po wielu tygodniach lockdown'u, można je ponownie zwiedzać i grać w gry ;). Mamy dla Was niespodziankę: już teraz zaczniemy rozsyłać Wam bilety do Muzeum, które otrzymujecie od nas w ramach wsparcia naszego projektu!

 

 

Do czasu zakończenia projektu (12 marca) rozsyłać będziemy bilety elektroniczne. Wyślemy je również tym z Was, którzy wybrali nagrody z biletami w formie voucherów, jeśli zechcecie przyjść do Muzeum jeszcze przed zakończeniem zbiórki. Wysyłkę nagród "papierowych" (vouchery, plakaty, magazyny) prowadzić będziemy już po zakończeniu projektu, zgodnie z podanymi wcześniej terminami, więc jeśli planujesz wręczyć komuś w prezencie wydrukowany voucher, musisz jeszcze chwilkę poczekać.

Serdecznie dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie!

Nagrody - reżyserski Tarot Dodano 22.01.2021, godz. 22:52

Tytułowa “Gra o wszystko” to maszyna, która w naszym pilocie służy do przewidywania przyszłości.

Nie oszukujmy się: przyszłości nie da się przewidzieć, sami ją projektujemy. W pracy nad serialem (zwłaszcza w procesie kreatywnego pisania) posiłkowałem się kartami. Jest to świetna metoda

na skupienie i znalezienie nieoczywistych rozwiązań. Z przyjemnością pomogę Wam (online

albo na żywo) skontaktować się z Waszym trzecim okiem.

 

Wybierając nagrodę z Tarotem, otrzymasz od nas maila z kontaktem do mnie :). Na "wróżbę" nie musisz czekać do końca zbiórki - daj znać kiedy Ci pasuje.

 

Maurycy

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021 11:11