Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22290 PLN z 40000 PLN

120 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021.

Gra o wszystko

Muzeum Flipperów już otwarte! Wysyłamy bilet

Dodano 01.02.2021, godz. 14:59

Z radością informujemy o otwarciu Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station". Po wielu tygodniach lockdown'u, można je ponownie zwiedzać i grać w gry ;). Mamy dla Was niespodziankę: już teraz zaczniemy rozsyłać Wam bilety do Muzeum, które otrzymujecie od nas w ramach wsparcia naszego projektu!

 

 

Do czasu zakończenia projektu (12 marca) rozsyłać będziemy bilety elektroniczne. Wyślemy je również tym z Was, którzy wybrali nagrody z biletami w formie voucherów, jeśli zechcecie przyjść do Muzeum jeszcze przed zakończeniem zbiórki. Wysyłkę nagród "papierowych" (vouchery, plakaty, magazyny) prowadzić będziemy już po zakończeniu projektu, zgodnie z podanymi wcześniej terminami, więc jeśli planujesz wręczyć komuś w prezencie wydrukowany voucher, musisz jeszcze chwilkę poczekać.

Serdecznie dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021 11:11