Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

cchelminskimaurycy

cchelminskimaurycy

carla.szymula

carla.szymula


22290 PLN z 40000 PLN

120 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021.

Gra o wszystko

O projekcie

 

CO ROBIMY

 

"Gra o wszystko" to pilot serialu w konwencji mokumentu. Obserwujemy niesłabnącą popularność tego typu seriali i filmów, jak np. "Co robimy w ukryciu", "The Office", "Chłopaki z baraków", "Parks and Recreation", "Zagubieni" Zelenki. Mamy pomysł na stworzenie czegoś równie oryginalnego, ale w nadwiślańskich realiach. Czas na polski mokument!

 

Potrzebujemy 25.000 zł, by dopiąć budżet odcinka w podstawowej wersji! Zbieramy środki w formule "bierzesz ile zbierzesz", więc nie musimy osiągnąć założonego pułapu zbiórki, bo otrzymać zebrane pieniądze. Im więcej uda się zebrać, tym lepszy film Wam dostarczymy! 

 

 

W pierwszym odcinku serialu opowiemy historię najstarszej istniejącej polskiej maszyny do gry, która znajduje się w Muzeum Flipperów w Warszawie. Pinball "Gra o wszystko" został zbudowany w 1938 i służy do... przepowiadania przyszłości. Równie niezwykłe historie chcemy przedstawiać w kolejnych odcinkach, ale żeby wystartować, potrzebujemy Waszego wsparcia. 

 

 

KIM JESTEŚMY

 

Twórcami projektu są Maurycy Chełmiński, reżyser i scenarzysta i Robert Lubera, producent. 

 

Maurycy: jako reżyser doświadczyłem już wiele momentów paniki, porażek i oszałamiającej ekscytacji. Żadne z tych momentów nie dały mi poczucia ostatecznego spełnienia 😉. Dały mi jednak pewność, że projekty realizuje się bez względu na okoliczności. Nie będzie nigdy idealnego momentu i nikt do nas nie przyjdzie z wymarzoną propozycją. Ukończyłem "Organizację produkcji filmowej i telewizyjnej" na PWSFTviT w Łodzi, a moje filmowe doświadczenie możesz przejrzeć na moim profilu na filmpolski.pl . W ostatnich latach m.in. udało mi się zrobić dwa krótkie odcinki serialu internetowego "Ranne ptaszki" i mogę się pochwalić pracą na planie 'polskiej odpowiedzi na "Grę o tron" ' ;)  

 

Serial mokumentalny jest aktualnie moim filmowym największym marzeniem i dodatkowo czymś, co może się spodobać bardziej wymagającej widowni komediowej.

 

 

Robert: od 2009 roku prowadzę Agencję Artystyczną Amatum, z którą wyprodukowałem i zrealizowałem wiele inscenizacji, spektakli i widowisk. Na planach filmowych zajmowałem się koordynacją pracy epizodystów czy grup rekonstruktorów, pracowałem z aktorami jako choreograf, koordynowałem plenerowe prace scenograficzne, specjalizując się w tematyce historycznej. 2020 rok był dla mnie dużym wyzwaniem, większość naszych zleceń została odwołana przez pandemię. Uznałem, że skoro nie mogę robić nic innego, to może czas na to, co zawsze chciałem zrobić: wyprodukować własny serial. Mokumentalne historie Maurycego słyszałem od niego już wcześniej. Brzmiały na tyle sugestywnie, że zwykle wierzyłem w nie do momentu, w którym demaskował ich fikcję. Gdy Maurycy zaproponował mi produkcję cyklu mokumentów, poprosiłem go o rozkład Tarota i zaczęliśmy planować. 

 

Mówiąc wprost: wzięliśmy sprawy w swoje ręce, zebraliśmy kilkunastoosobową ekipę i obsadę i ruszyliśmy z produkcją.

 

 

DLACZEGO WAS POTRZEBUJEMY

 

Chcemy budować widownię już na etapie produkcji. Chcemy kręcić po swojemu, nie przejmując się kryteriami przyznawania dotacji czy opiniami krytyków. Serial robimy dla Was. Wspierając nas, nie tylko otrzymujecie przedpremierowy dostęp do jego pilota, ale stajecie się jego współproducentami. Wasz wkład pozwoli nam ruszyć z projektem dalej.

 

Kolejne odcinki opowiedzą o dziwnych historiach, dziejących się w różnych miejscach Polski. Może następny nakręcimy w Waszej okolicy? Stawiamy na lokalny koloryt i niebanalne historie, szukając ważnych znaczeń. Pomóżcie nam postawić pierwszy krok, a w przyszłości jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

 

 

OPIS FABUŁY

 

Jest 2021 rok, Polska. Po wielu miesiącach ograniczeń, ludzie próbują wrócić do normalnego życia w zmienionej, post-pandemicznej rzeczywistości. Muzeum Flipperów, miesiącami zamknięte dla klientów, jest na skraju upadku. Niektórzy nigdy o nim nie słyszeli, inni zapomnieli już o jego istnieniu, a wielu z jego stałych bywalców wciąż boi się wychodzić z domu. Do Muzeum zgłasza się właścicielka agencji PR Anita (w tej roli Martyna Szymańska), oferując przywrócenie tego miejsca do życia. Anita nie nie zna się na flipperach, gamingu, ani tym bardziej nie wie, co drzemie w dziwnym flipperze z 1938 roku... 

  

 

Co jest prawdą, a co fikcją? Muzeum istnieje naprawdę i zmaga się ze skutkami pandemii, a pracujące w nim osoby zobaczycie w filmie, obok zawodowych aktorów. Pracownice Muzeum gra Hania Turnau, której postać można powiedzieć, że rzuca się na główkę w okultystyczne szaleństwo związane z nawiedzonym pinballem. Bo wśród eksponatów Muzeum znajduje się widoczna na zdjęciach maszyna z 1938 roku, której historia jest równie tajemnicza jak ludzie, którzy wokół niej się kręcą. Wspierając nas, nie tylko pomagasz sfinansować niezależną produkcję i odkryć wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, ale zdobywasz też klucz do rozwiązania tej zagadki.

 

 

DLACZEGO MOKUMENT

 

Wymień pięć polskich mocku..., przepraszam: mokumentów (czas przenieść na nasz grunt także nazwę gatunku). Nie przejmuj się! My też tylu nie znamy, bo to wciąż świeży gatunek filmowy. (Twierdzisz inaczej? Jedną z nagród jest spotkanie z ekipą, w czasie którego - przy pinballach i lemoniadzie - chętnie wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia). Uznaliśmy, że drzemiący w tym gatunku potencjał pozwoli nam opowiedzieć ważne dla nas historie w ciekawy, a jednocześnie niewymagający olbrzymiego zaplecza technicznego sposób.

 

Poza tym, czy na co dzień nie musimy sami decydować o tym, co jest prawdą, a co zostało dla nas zmyślone?

 

 

Lubimy czarne komedie, sami potrzebujemy więcej śmiechu po niełatwym 2020 roku i postaramy się dostarczyć go również Wam. Co prawda nie mamy dowodów na skuteczność tej filmowej szczepionki, ale wierzymy, że każdemu przyda się trochę luzu i odpoczynku od codzienności :) 

 

 

CO JUŻ MAMY

 

Mamy za sobą trzy miesiące pracy nad pilotem. Stworzyliśmy scenariusz, elementy scenografii, rekwizyty, materiały graficzne. Za nami pierwsze dwa dni zdjęciowe, których owoce możecie zobaczyć w naszych teaserach. Mamy już część muzyki do odcinka. Zbudowaliśmy zespół osób, niezbędny do realizacji dalszych zdjęć. Nad filmem pracują obecnie:

 

Reżyser i scenarzysta - Maurycy Chełmiński

Producent i scenarzysta - Robert Lubera

Producent kreatywny - Zofia Jakubowska

Operator - Olek Leydo

Dźwięk - Jan Łubnicki, Maks Lubiński, Jakub Moos

Montaż - Adam Janeczko

Grafika, scenografia - Leszek Tarwacki

Grafika - Janusz Twardoch

Muzyka - Aleksandra Chciuk, Dawid Ludkiewicz, Maks Lubiński

Fotosy - Łukasz Wójcik

Social media i PR - Tomasz Ochota

Koordynacja produkcji - Karolina Szymula

Animacja - Paweł Szymula

 

Obsadziliśmy też główne role. Postać Anity, która w Muzeum robi PR-owe rewolucje, zagra Martyna Szymańska. W rolę Jowity, pracującej w Muzeum aktorki, wcieli się Hanna Turnau. W postać inwestora Tadeusza Zdrady wcieli się Mariusz Drężek

 

 

Także Wy będziecie mogli u nas zagrać! Śledźcie uważnie przebieg zbiórki, w trakcie której dodajemy m.in. limitowane nagrody, takie jak możliwość odegrania roli epizodycznej.

 

Całą dotychczasową pracę wykonaliśmy bez żadnego zewnętrznego budżetu, finansując wszystkie wydatki we własnym zakresie.

 

 

ILE POTRZEBUJEMY

Teraz czas na drugi etap naszej pracy, w którym niezbędne jest Wasze wsparcie. Pozyskane ze zbiórki środki pozwolą nam sfinansować główną transzę zdjęć, montaż i postprodukcję filmu. Podzielimy je następująco:

 

50% środków przeznaczymy na wynajem sprzętu filmowego (kamera, obiektywy, oświetlenie), wynagrodzenia operatora, montażysty, dźwiękowca, sfinansowanie montażu dźwięku i postprodukcji

 

25% środków wydamy na koszty logistyczne (transport, zabezpieczenie planu, BHP), scenografię, rekwizyty, efekty (np. dym), promocję projektu filmowego.

 

25% środków podzielimy na wynagrodzenia dla pozostałych pracujących przy filmie osób.

 

Cel naszej zbiórki to 40.000 zł. Po zebraniu tej lub wyższej kwoty, wyprodukujemy około 35-minutowy pilot serialu, w oparciu o podstawową wersją naszego scenariusza. Dzięki Wam spełnimy marzenie o stworzeniu tego filmu i będzie to początek większej serii mokumentów. Odcinek będziemy robić, wzorując się na amerykańskiej branży filmowej z najlepszego okresu kina klasy B. Będziemy kręcić bezkompromisowo i szybko, ale już na profesjonalnym sprzęcie. Zrealizujemy 8 dni zdjęciowych.

 

Jeśli zbierzemy 50.000 zł lub więcej, w filmie znajdzie się więcej lokacji i scen, dzięki czemu akcja nabierze rozmachu. Będziemy mogli stworzyć profesjonalną ścieżkę dźwiękową, a obraz zyska ostateczny szlif barwy dzięki dopracowanej postprodukcji. Zależy nam na dopracowanej stronie technicznej naszego pilota, będzie wizytówką przyszłego serialu. Zrealizujemy 9 dni zdjęciowych i dostarczymy Wam około 40-minutowy odcinek.

 

Jeśli zbierzemy 60.000 zł lub więcej, w scenariuszu znajdą się kolejne dodatkowe sceny, w tym scena turnieju w Muzuem oraz scena kaskaderska. Bezpośrednio po zakończeniu zdjęć do "Gry o wszystko", wystartujemy z przygotowaniami do kolejnego odcinka. Zrealizujemy 10 dni zdjęciowych i stworzymy około 45-minutowy obraz.

 

 

Jeśli natomiast uda się zebrać mniej niż 40.000 zł, to nadal wyprodukujemy odcinek, ale skracając czas realizacji zdjęć lub szukając kolejnych źródeł finansowania. W najgorszym wypadku efekty specjalne nie będą dziełem postprodukcji, lecz skutkiem halucynacji z niedożywienia operatora ;). Jesteśmy zdeterminowani, by stworzyć ten odcinek i następnie serial i na pewno nie zawrócimy w połowie drogi.

 

 

NAGRODY

 

W zamian za Wasze wsparcie, proponujemy Wam różne progi nagród, które przedstawiamy poniżej. Dokładniejsze opisy poszczególnych nagród udostępnimy już w trakcie kampanii w aktualnościach projektu i na naszej stronie https://www.facebook.com/GraoWszystko . Szczegółowe informacje o sposobach i terminach realizacji nagród otrzymasz w mailu od nas do kilku dni od dokonania wpłaty, a w skrócie: 

 

- W pierwszym mailu po wpłacie wysyłamy podziękowanie i link do zamkniętej grupy fb.

 

- Tarota układać będziemy nawet już w trakcie trwania zbiórki, w mailu od nas otrzymasz informację o tym, jak skontaktować się z naszym dyżurnym tarocistą, czyli reżyserem Maurycym Chełmińskim.

 

- Na dokończenie filmu i jego dystrybucję do Was dajemy sobie czas najpóźniej do 1 czerwca, informację o tym przekażemy Wam mailem odpowiednio wcześniej.

 

- Pozostałe nagrody dostarczymy do końca kwietnia. Bilety do Muzeum Flipperów będzie można realizować od momentu jego otwarcia po zimowym lockdownie i będą ważne do końca 2021 roku.

 

Prowadzisz działalność gospodarczą? Poproś nas o fakturę VAT! Kwoty progów to ceny brutto z wliczonym 23% VAT. Faktury wystawiamy na żądanie za każdy rodzaj wpłaty ze świadczeniem wzajemnym.

Wpłać co najmniej 10 zł, a otrzymasz:

 

 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok
 • Plakat cyfrowy
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"

Wpłać co najmniej 30 zł, a otrzymasz:

 

 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w pliku .pdf
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 50 zł, a otrzymasz:

 

 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w pliku .pdf
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 90 zł, a otrzymasz:

 

 • 1 bilet do Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station", ważny do końca 2021 roku
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w pliku .pdf
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 100 zł, a otrzymasz:

 

 • Mały rozkład Tarota - do 3 pytań (około 20 minut, rozmowa online lub przez telefon) - układany przez reżysera
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w pliku .pdf
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 140 zł, a otrzymasz:

 

 • 1 bilet do Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station", ważne do końca 2021 roku
 • Mały rozkład Tarota - do 3 pytań (około 20 minut, rozmowa online lub przez telefon) - układany przez reżysera
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w pliku .pdf
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rokWpłać co najmniej 250 zł, a otrzymasz:

 

 • 2 bilety do Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station", ważne do końca 2021 roku, wydrukowane w formie vouchera
 • Duży rozkład Tarota - do 7 pytań (około 45 minut, rozmowa online lub przez telefon) - układany przez reżysera
 • Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok Wpłać co najmniej 400 zł, a otrzymasz:

 

 • 4 bilety do Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station", ważne do końca 2021 roku, wydrukowane w formie vouchera
 • 4x Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Spotkanie w cztery oczy online (ok. 60 minut), rozkład Tarota na cały rok, układany przez reżysera
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Cyfrowy album ze zdjęciami
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok Wpłać co najmniej 500 zł, a otrzymasz:

 

 • Oprowadzanie po Muzeum dla grupy do 5 osób, połączone ze spotkaniem z twórcami filmu i nauką gry na pinballach, ważne do końca 2021 roku
 • Cyfrowy album ze zdjęciami
 • 5x Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Spotkanie w cztery oczy online (ok. 60 minut), rozkład Tarota na cały rok, układany przez reżysera
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska lub pseudonimu w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • ktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 1000 zł, a otrzymasz:

 

 • Spotkanie z reżyserem i producentem, którzy opowiedzą o tym, jak powstał film i jak można robić kino niezależne, projekcja filmu i Q&A, czyli pytania i odpowiedzi - około 90-minutowy program, wliczony koszt dojazdu na terenie Polski (wystawiamy fakturę)
 • Cyfrowy album ze zdjęciami
 • Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Wyszczególnienie z imienia i nazwiska, pseudonimu lub nazwy instytucji w napisach końcowych filmu i na Facebooku
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Plakat cyfrowy
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.Wpłać co najmniej 2000 zł, a otrzymasz:

 

 • 6 sekund logo Twojej firmy na planszy sponsorskiej (4 logotypy) po napisach końcowych i planszach indywidualnych (Odlicz PIT i VAT! Wystawiamy fakturę)
 • Oprowadzanie dla grupy do 10 osób po Muzeum Flipperów, połączone ze spotkaniem z twórcami filmu i nauką gry na pinballach, zakończone Turniejem, z pucharem dla zwycięzcy i związanymi z filmem upominkami dla uczestników, ważne do końca 2021 roku
 • Spotkanie w cztery oczy online (ok. 60 minut), rozkład Tarota na cały rok, układany przez reżysera
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • 10x Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Album fotograficzny ze zdjęciami z planu
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

Wpłać co najmniej 3000 zł, a otrzymasz:

 

 • 5-sekundową, indywidualną planszę z logo Twojej firmy po napisach końcowych (Odlicz PIT i VAT! Wystawiamy fakturę)
 • Oprowadzanie dla grupy do 10 osób po Muzeum Flipperów, połączone ze spotkaniem z twórcami filmu i nauką gry na pinballach, zakończone Turniejem, z pucharem dla zwycięzcy i związanymi z filmem upominkami dla uczestników, ważne do końca 2021 roku
 • Album fotograficzny ze zdjęciami z planu
 • 10x Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Spotkanie w cztery oczy online (ok. 60 minut), rozkład Tarota na cały rok, układany przez reżysera
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rokWpłać co najmniej 8000 zł, a otrzymasz:

 

 • Spersonalizowany - zbudowany specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy - automat z pakietem gier arcade, który dostarczymy na nasz koszt na terenie Polski (Odlicz PIT i VAT! Wystawiamy fakturę)
 • 5-sekundową, indywidualną planszę z logo Twojej firmy po napisach końcowych
 • Oprowadzanie dla grupy do 10 osób po Muzeum Flipperów w ramach biletów, połączone ze spotkaniem z twórcami filmu i nauką gry na pinballach, zakończone Turniejem, z pucharem dla zwycięzcy i związanymi z filmem upominkami dla uczestników, ważne do końca 2021 roku
 • Album fotograficzny ze zdjęciami z planu
 • 10x Wydrukowany plakat w formacie A3 z autografami aktorów i ekipy
 • Spotkanie w cztery oczy online (ok. 60 minut), rozkład Tarota na cały rok, układany przez reżysera
 • Link do pobrania filmu "Gra o wszystko", z premierą dla Ciebie do 1 czerwca 2021 r.
 • Aktualny numer nieistniejącego pisma ezoteryczno-okultystycznego "Życie i Śmierć" w wersji papierowej
 • Wejście do zamkniętej grupy fb "Gra o wszystko" z bezpośrednim dostępem do ekipy i materiałami "making of"
 • Mail z podziękowaniami i dobrą wróżbą na 2021 rok

 

 

Więcej informacji o nas i o postępach prac nad projektem znajdziecie na naszych stronach:

 

https://www.facebook.com/GraoWszystko

 

https://www.instagram.com/graowszystko/

 

Autorami zdjęć, użytych w opisie są Aleksander Leydo i Łukasz Wójcik.

Media o Twoim projekcie:

Gra o wszystko: film mokumentalny o najstarszym pinballu w Polsce

pixelpost.pl | 2021-01-21

Mokument (ang. mockumentary) to żartobliwa, ironiczna forma dokumentu, mieszająca fikcję z faktami – stawiająca przed widzami zadanie odgadnięcia, które z elementów opowieści były prawdziwe. Mamy więc konwencję udawanego dokumentu, zabarwionego elementami czarnej komedii i niezwykłe tło...

Niezależny mockument Gra o wszystko czeka na wsparcie

www.sfp.org.pl | 2021-01-21

\"Gra o wszystko\" to film w konwencji mokumentu, w którym twórcy opowiedzą historię najstarszej istniejącej polskiej maszyny do gry, pinballa z 1938 roku. Pomysłodawcy zbierają środki na film na platformie crowdfundingowej.

Powstaje mockument o najstarszym polskim pinballu

cinema.pl | 2021-01-21

Twórcy filmu mockumentalnego pt. “Gra o wszystko”, wzorując się na gwiazdach amerykańskiego kina niezależnego z gatunku mumblecore, kręcą po swojemu i potrzebują wsparcia, żeby ich projekt miał szansę powstać.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021 11:11