Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Gra o wszystko

Wsparł zobacz wszystkie

Projekt HammerBus dla Pawła Kukiza polskie indiegogo

Projekt HammerBus dla Pawła Kukiza

Kraków

Chcesz, aby Polska budziła się z Naszymi marzeniami? Więc zbudujmy dla Nas lepszą Polskę! Dla naszych dzieci, dla naszych wnuków! Polska budzi się! Nie jesteśmy sami! Ty też daj Nam dzisiaj dobry dzień! Dołącz! Potrafisz Polsko!

61% Postęp

48800 PLN z 80000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Ratujmy zwierzęta w czasie pandemii crowdsourcing

Ratujmy zwierzęta w czasie pandemii

Rodzone 25 87-404 Radomin

Jesteśmy na skraju bankructwa, nie mamy środków na utrzymanie zwierząt ani na opiekę weterynaryjną.

3% Postęp

1315 PLN z 40000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
mosaik nowa płyta polskie indiegogo

mosaik nowa płyta

Warszawa/Czarna Buchta

Była chata na końcu świata, muzyka z bliska i daleka i Mosaik w poszerzonym składzie. A wkrótce będzie nowa płyta. Wesprzyjcie nas na ostatniej prostej do wydania kolejnego albumu. Wasz Mosaik.

120% Postęp

8450 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

skomentował projekt

20 stycznia 2021 :)

25.02.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

skomentował projekt

Dzień dobry,
zbiórka już trwa i potrwa jeszcze do 12 marca.
Pozdrawiam serdecznie

24.02.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

aktualizacja projektu

Zebraliśmy 22290 zł, co stanowi znaczną część budżetu odcinka "Gra o wszystko", który dzięki Waszemu wsparciu zrealizujemy już bez przeszkód. Dziękujemy!

 

14.03.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

aktualizacja projektu

Drodzy Wspierający,

dziękujemy za Wasze wsparcie! Przed nami dwa ostatnie dni zbiórki, dodaliśmy limitowany próg nagród, w którym oferujemy m.in. bilety na seans "Gry o wszystko" w kinie BODO w Łodzi 30 czerwca 2021. Obniżyliśmy koszt progu "Spotkajmy się, zagrajmy razem" do 500 zł, a jeśli ktoś z Was zakupił próg nagród za 400 zł, dokupując nagrodę za 100 zł otrzyma cały pakiet z oprowadzaniem po muzeum, warsztatami gry, spotkaniem z twórcami, dodatkowym biletem do Muzeum Flipperów!

Jeśli chodzi o samą produkcję, za nami drugi dzień zdjęciowy i kolejne dwa filmy promujące "Grę o wszystko", z których sceny trafią już do gotowego odcinka. Zachęcamy do oglądania i pokazywania znajomym, może uda się nam jeszcze namówić kogoś na wsparcie naszego dzieła?

Pokazujący mroczną stronę fabuły odcinka teaser z Mariuszem Drężkiem w roli Inwestora:

 

 

Nieco lżejszy fragment historii z udziałem pozostałych najważniejszych postaci:

 

12.03.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

aktualizacja projektu

Mamy przyjemność ogłosić, że w "Grze o wszystko" zagra aktor Mariusz Drężek! Wcieli się w rolę Tadeusza Zdrady, inwestora, składającego chojną propozycję wsparcia Muzeum Flipperów.

 

Jeśli marzysz o tym, aby zagrać w filmie u boku znanego aktora, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną nagrodę: możliwość odegrania epizodycznej roli dziennikarki/dziennikarza pisma "Życie i Śmierć", które zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych. Postać ta pojawia się między innymi w scenie razem ze wspomnianym wyżej inwestorem i nawiązuje z nim krótki dialog. Nagrodę znajdziesz w menu nagród pod nazwą ROLA ŻYCIA :). Dołącz do obsady "Gry o wszystko"!

 

 

Jeśli chcesz poznać wcześniej szczegóły roli, napisz do nas przez fanpage fb lub mailem: graowszystko2021@gmail.com lub zadzwoń na numer 600 353 765 

23.02.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

aktualizacja projektu

Zebraliśmy już ponad 10.000 zł, dzękujemy za Wasze wsparcie! Jeszcze nieco ponad trzy tygodnie trwania projektu na Polak Potrafi przed nami.

Wkrótce na stronie projektu pojawią się informacje o nowych, limitowanych progach nagród. Jeden już się pojawił: BĘDĘ GWIAZDĄ - oferujemy możliwość zagrania ról epizodycznych w "Grze o wszystko". Satysfakcja i wieczna sława gwarantowana :)

 

 

17.02.2021
Gra o wszystko

Gra o wszystko

Robert Lubera

aktualizacja projektu

Z radością informujemy o otwarciu Interaktywnego Muzeum Flipperów "Pinball Station". Po wielu tygodniach lockdown'u, można je ponownie zwiedzać i grać w gry ;). Mamy dla Was niespodziankę: już teraz zaczniemy rozsyłać Wam bilety do Muzeum, które otrzymujecie od nas w ramach wsparcia naszego projektu!

 

 

Do czasu zakończenia projektu (12 marca) rozsyłać będziemy bilety elektroniczne. Wyślemy je również tym z Was, którzy wybrali nagrody z biletami w formie voucherów, jeśli zechcecie przyjść do Muzeum jeszcze przed zakończeniem zbiórki. Wysyłkę nagród "papierowych" (vouchery, plakaty, magazyny) prowadzić będziemy już po zakończeniu projektu, zgodnie z podanymi wcześniej terminami, więc jeśli planujesz wręczyć komuś w prezencie wydrukowany voucher, musisz jeszcze chwilkę poczekać.

Serdecznie dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie!

01.02.2021

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty