Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22290 PLN z 40000 PLN

120 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021.

Gra o wszystko

Mariusz Drężek w \"Grze o wszystko\", zagraj u jego boku!

Dodano 23.02.2021, godz. 15:27

Mamy przyjemność ogłosić, że w "Grze o wszystko" zagra aktor Mariusz Drężek! Wcieli się w rolę Tadeusza Zdrady, inwestora, składającego chojną propozycję wsparcia Muzeum Flipperów.

 

Jeśli marzysz o tym, aby zagrać w filmie u boku znanego aktora, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną nagrodę: możliwość odegrania epizodycznej roli dziennikarki/dziennikarza pisma "Życie i Śmierć", które zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych. Postać ta pojawia się między innymi w scenie razem ze wspomnianym wyżej inwestorem i nawiązuje z nim krótki dialog. Nagrodę znajdziesz w menu nagród pod nazwą ROLA ŻYCIA :). Dołącz do obsady "Gry o wszystko"!

 

 

Jeśli chcesz poznać wcześniej szczegóły roli, napisz do nas przez fanpage fb lub mailem: graowszystko2021@gmail.com lub zadzwoń na numer 600 353 765 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021 11:11