Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Robert Lubera

Robert Lubera

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22290 PLN z 40000 PLN

120 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

55%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021.

Gra o wszystko

Nowe filmowe teasery \"Gry o wszystko\"

Dodano 12.03.2021, godz. 14:40

Drodzy Wspierający,

dziękujemy za Wasze wsparcie! Przed nami dwa ostatnie dni zbiórki, dodaliśmy limitowany próg nagród, w którym oferujemy m.in. bilety na seans "Gry o wszystko" w kinie BODO w Łodzi 30 czerwca 2021. Obniżyliśmy koszt progu "Spotkajmy się, zagrajmy razem" do 500 zł, a jeśli ktoś z Was zakupił próg nagród za 400 zł, dokupując nagrodę za 100 zł otrzyma cały pakiet z oprowadzaniem po muzeum, warsztatami gry, spotkaniem z twórcami, dodatkowym biletem do Muzeum Flipperów!

Jeśli chodzi o samą produkcję, za nami drugi dzień zdjęciowy i kolejne dwa filmy promujące "Grę o wszystko", z których sceny trafią już do gotowego odcinka. Zachęcamy do oglądania i pokazywania znajomym, może uda się nam jeszcze namówić kogoś na wsparcie naszego dzieła?

Pokazujący mroczną stronę fabuły odcinka teaser z Mariuszem Drężkiem w roli Inwestora:

 

 

Nieco lżejszy fragment historii z udziałem pozostałych najważniejszych postaci:

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.03.2021 11:11