Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dutkon

dutkon

Maciej Dutko

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor bestsellerów „Biblia e-biznesu” (www.bibl.pl) i „Efekt tygrysa” (www.efekttygrysa.pl). Wykłada na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu” (www.ebiznes2.pl).

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany w 2015 za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Dutko
oraz: www.dutko.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20887 PLN z 18228 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014.

Efekt tygrysa - puść swoją osobistą markę w ruch

RSS

Audiobook "Targuj się" + pakiety promocyjne Dodano 16.09.2015, godz. 23:07

Witaj!

Miło mi donieść, że gotowa jest już wersja audio mojej najnowszej książki "Targuj się! Zen negocjacji" (produkcja: Audioteka.pl, czyta: Maciej Kowalik - lektor, który zasłynął z brawurowych interpretacji książek Andrzeja Pilipiuka i Stanisława Lema).

Książka "Targuj się!" zbiera coraz więcej pozytywnych "ochów!" i "achów!", co cholernie mnie cieszy i mobilizuje do pracy nad kolejnymi tytułami.

Ale zanim one "nastąpią", zapraszam do posłuchania "Targusia". Na http://targujsie.pl pobierzesz darmowy fragment. Zdradzam w nim m.in. dlaczego prosząc o podwyżkę w pracy masz na nią może 3% szansy, bo na 97% spotkasz się z odmową. Podpowiadam oczywiście, jak negocjować z szefem, aby było odwrotnie. Mówię też, jak zarezerwować luksusowy hotel w cenie zwykłego Ibisa, albo jak wytargować wycieczkę zagraniczną za pół ceny a nawet (choć to nie jest już takie proste...) za darmo.

Jeśli ten fragment chwyci Cię za serce i zacznie zmieniać Twój punkt patrzenia na codzienne negocjacje, zapraszam do sięgnięcia po pełne, ponad 8-godzinne nagranie.

Tym bardziej, że szczęścia chodzą parami: wersję audio (podobnie jak i książkową) zamówisz w sympatycznych pakietach, dzięki którym Twój portfel będzie Cię lubił nawet o 30% bardziej:) http://republikawiedzy.pl/pakiety-specjalne


Do usłyszenia!

Maciej Dutko

Audycja o tym, jak samodzielnie wydać książkę Dodano 24.07.2015, godz. 14:08

Zapraszam do posłuchania kolejnej rozmowy, w której Marek Jankowski przepytał mnie pod kątem selfpublishingu i crowdfundingu: http://akademia-internetu.pl/ogolne/jak-wydac-ksiazke-selfpublishing-i-crowdfunding - jest tu mowa o "Efekcie tygrysa" i o problemach związanych z jego drukiem.

Maciej

„Targuj się!” – konkurs dla negocjujących inteligentnie Dodano 19.06.2015, godz. 10:28

Na PolakPotraafi.pl trwa projekt wsparcia książki o negocjacjach „Targuj się!”. Po tygodniu dzięki Wam osiągnęliśmy już 37% celu. Dziękuję i proszę o dalszy doping! Zapraszam też do konkursu. Do wzięcia jest 15 książek o wartości ponad 500 zł:

- 6 x „Biedny milioner”,
- 5 x „Informacja w internecie”,
- 2 x „Sekrety bitcoina”,
- 1 x „Twoja pierwsza strona WWW”,
- 1 x „Flash CS3 Pl. Multimedialny trener”.

Aby zawalczyć o książki w konkursie:

1. Wejdź na https://www.facebook.com/photo.php?fbid=857584927611125&set=a.209256899110601.51859.100000788765988 i w komentarzu pod postem konkursowym wpisz swój przepis na negocjacje (możesz na przykład podać metodę, która okazała się bardzo skuteczna, albo jakąś ciekawą sytuację, w której udało Ci się wytargować coś naprawdę spektakularnego; możesz też opisać sytuację, w której to ktoś inny „zdarł z Ciebie skórę”, negocjując ostro i/lub nieetycznie – im pikantniejszy „kejs”, tym lepiej).

2. Udostępnij post konkursowy na swoim Fb.

Na Twoje pomysły czekam do 30 czerwca 2015, do 23:59 – później wybiorę najciekawsze i nagrodzę książkami.

Aha, jeśli zaskoczysz mnie jakimś naprawdę kreatywnym lub niesamowitym kejsem, chętnie zamieszczę go w książce „Targuj się!”, oczywiście podając Twoje nazwisko. Chcesz?;)

Czekam zatem na pomysły i zapraszam do zgarniania nowych nagród również na http://www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie.

Maciej Dutko

"Targuj się!" ma Patrona Głównego! Dodano 16.06.2015, godz. 21:13

Książka "Targuj się!" ma już Patrona Głównego, który będzie miał swoje logo na grzbiecie 3 tysięcy drukowanych egzemplarzy. Kto nim został - tego na razie nie mogę zdradzić. Rąbka tajemnicy uchylę za kilka dni;).

Jeśli nie zdążyłeś załapać się na zaszczytny tytuł Patrona Głównego, możesz jeszcze zdobyć logotyp Patrona na tylnej stronie okładki. Warto się pośpieszyć, bo i tu chętnych jest już kilku.

Logotyp Patrona/Sponsora na okładce lub jeden z ciekawych pakietów zdobyć możesz na http://polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie - zapraszam!

Maciej Dutko

7 nowych nagród w Projekcie "Targuj się!" Dodano 14.06.2015, godz. 21:41

Niespodzianka jest: w naszym nowym projekcie "Targuj się!" właśnie pojawiły się nowe, przeciekawe nagrody. Do zgarnięcia są m.in. książki "Biblia e-biznesu", "Kreatywność na zawołanie" i "Biznes ci ucieka" oraz kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu".

Wspierając projekt "Targuj się!" każdą z nagród upolujesz w hiperatrakcyjnej cenie. Możesz też wybrać pakiet i zgarnąć jeszcze większy rabat.

Jest tylko jeden minus: nowe nagrody są w bardzo ograniczonych ilościach - prawdopodobnie dla wszystkich nie wystarczy, więc...;)

www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie

"Targuj się!" - zdobądź książkę o mądrych negocjacjach Dodano 09.06.2015, godz. 13:02

Kochani!

Czy wiecie, że „Efekt tygrysa”, który wsparliście rok temu (dziękuję!) będzie miał braciszka?! Na www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie właśnie ruszyła kampania promująca kolejną książkę w serii – „Targuj się! Zen negocjacji”.

Publikacja została napisana w podobnym stylu, jak „Tygrys”, a jej głównym celem jest \"zarażenie\" Czytelników najbardziej skutecznymi, a przy tym zdrowymi i etycznymi sposobami negocjowania głównie w życiu codziennym (ale też w biznesie).

Zapraszam serdecznie na www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie - zdobyć można nie tylko książkę w specjalnej, przedsprzedażowej cenie, ale też logotyp Patrona na okładce czy całostronicową reklamę w 3 tysiącach egzemplarzy książki.

Zapraszam do wsparcia projektu
i – mam nadzieję – do przeczytania!

Maciej Dutko
(autor „Efektu tygrysa”, „Biblii e-biznesu” oraz „Targuj się!”)

"Efekt tygrysa" - już na CD (audiobook)! Chcesz? Dodano 25.11.2014, godz. 23:04

Kochani,

Dziś dotarł do mnie nakład CD-audiobooka "Efekt tygrysa". Interpretacja p. Grzegorza Pawlaka jest rewelacyjna, a płyta - pięknie i profesjonalnie wytłoczona.

Jutro (26.11) wysyłamy pierwsze egzemplarze do osób, które już zamówiły. Pozostałych Państwa zapraszam na www.efekttygrysa.pl, gdzie można zapolować na audio-"Tygrysa".

I jeszcze jedno: pamiętacie, że święta za pasem? Jeśli szukacie pomysłu na mądre i wartościowe prezenty, w tym roku zamiast zestawu kosmetyków z Tesco czy wełnianych skarpet może warto obdarować Bliskich książką pobudzającą do rozwoju osobistego?;)

Na www.efekttygrysa.pl przygotowałem też specjalne pakiety świąteczne - zamawiając zaledwie 5 lub 10 egz. "Efektu tygrysa" (książka lub CD), upolujecie rabaty do ok. 50%.

I prezenty na te święta macie z głowy:).

Zapraszam,
Maciej

Ps. "Efekt tygrysa" ma już status bestsellera w serwisie Ebookpoint.pl - mam nadzieję, że i Waszym Bliskim przypadnie do gustu:)

"Efekt tygrysa" w hurcie na prezenty dla pracowników i klientów? Dodano 16.10.2014, godz. 17:46

Dostałem od Was kilka zapytań, czy jest opcja zakupienia większych pakietów książki w hurtowej cenie na prezenty dla Waszych klientów i pracowników. No więc już jest:).

Dziś na stronie projektu https://polakpotrafi.pl/projekt/audio-tygrys dodałem jako nowe nagrody 4 pakiety: 20, 50, 100 i 200 egz. ze sporymi rabatami hurtowymi. A żeby prezenty dla Waszych pracowników lub kontrahentów były jeszcze bardziej atrakcyjne, każdy egzemplarz może mieć autograf, dedykacje albo indywidualne życzenia świąteczne.

Takiego prezentu Wasi współpracownicy i odbiorcy długo nie zapomną:).

Pakiety: Brown, Silver, Gold i Platinum można zamówić jako nagrodę na https://polakpotrafi.pl/projekt/audio-tygrys - zapraszam serdecznie.

Maciej

"Efekt tygrysa" na świąteczne prezenty? Czemu nie! Dodano 15.10.2014, godz. 16:19

Hej,

Czy masz już pomysł na świąteczne prezenty dla Bliskich i Przyjaciół? Jeśli nie, może tym razem, zamiast wełnianych skarpet albo jakże oryginalnego zestawu promocyjnych kosmetyków z hipermarketu, warto podarować książkę nt. rozwoju osobistego?;)

Zobacz nasz nowy projekt: https://polakpotrafi.pl/projekt/audio-tygrys - jeśli jeszcze nie wiesz, robimy właśnie z Audioteką i p. Grzegorzem Pawlakiem wersję audio!


Wspierając "audio-Tygrysa" możesz wybrać jeden z pakietów hurtowych:
• zamawiając 3 egzemplarze książki (79 zł), za każdy zapłacisz 26 zł zamiast 39 zł,
• przy zamówieniu 5 egz., cena spada poniżej 20 zł/egz. (z bezpłatną dostawą)!
• a jeśli wolisz wersję audio na CD, zamówisz ją (dowolną ilość egz.) za 27 zł zamiast 39 zł.

W tym roku zaskocz swoich Bliskich wartościowym i rozwojowym prezentem!

Maciej

Ps. Myślisz, że chcieliby dostać książkę lub płytę z autografem lub dedykacją?;) Jeśli tak, poproszę mojego Tygrysa, by skrobnął coś miłego swoim pazurem:).

Zapraszam: https://polakpotrafi.pl/projekt/audio-tygrys

114% i status Największy projekt książkowy. Wow! Dodano 16.07.2014, godz. 18:34

No i stało się. Po 30 dniach trwania projektu, \"Efekt tygrysa\" osiągnął 114% zakładanego budżetu, pobijając rekord pod względem najbardziej udanych projektów w kategorii \"Książki\":

www.dutkon.nazwa.pl/efekttygrysa/efekttygrysa-rekord.png

A to wszystko - dzięki WAM - dziękuję!

Książka się drukuje. Druk potrwa jeszcze 7-10 dni (w zależności od tempa pracy drukarni, a z drukarniami jest różnie...) - wiem, że nie możecie się już doczekać, aż Tygrys do Was zawita, ale daję słowo, że działamy na najwyższych obrotach:)

Oczywiście Wspierający, którzy zamówili e-wersję, dostaną ją już w najbliższych dniach.

Kochani, raz jeszcze dziękuję i niech moc Tygrysa będzie w Was!

Maciej
Dodano: 07.08.2014, 17:49
  rufin
rufin
Gratulacje
Nie mogę się doczekać na PDF
Dodano: 17.07.2014, 9:00
  szenute
szenute
Gratulacje.
Dodano: 16.07.2014, 18:53
  taszak
taszak
Gratulacje!
Kiedy można spodziewać się wysyłki wersji papierowej?

2 dni do końca i 108% Dodano 14.07.2014, godz. 11:25

Kochane Tygrysy,

Dziękuję serdecznie za Wasze wsparcie dla projektu mojej książki "Efekt tygrysa". Dziś, 14 lipca, projekt przekroczył 100%. Tym samym dokładnie dzisiaj książka trafiła do druku.

Za tydzień o tej porze nakład będzie gotowy i ok. poniedziałku/wtorku rozpoczniemy wysyłkę - w pierwszej kolejności egzemplarze trafią do osób, które umożliwiły powstanie książki poprzez wsparcie na PolakPotrafi.pl.



Wiem, że projekt jeszcze trwa, ale już teraz nie mogę się doczekać, by podziękować:

• Marcinowi Godlewskiemu - za jego bezinteresowne olbrzymie wsparcie promocyjne i nagłośnienie publikacji na naprawdę imponującą skalę,
• Krzyśkowi Gontarkowi z Dziennika Internautów - za wsparcie mojej kolejnej szalonej inicjatywy (tym razem wydawniczej) i wiarę, że znów się uda:),
• Kasi Garbaciak z iStore - za bezcenny dotyk sponsora i promocję książki oraz idei personal brandingu również wśród właścicieli e-sklepów,
• Wojtkowi Rynkiewiczowi z Money.pl - za kopniaka promocyjnego, dzięki któremu o książce dowiedziały się tysiące Czytelników tego najlepszego medium ekonomicznego w Polsce,
• Markowi Niedźwiedziowi - za obustronną współpracę promocyjną i sponsoring:),
• Marcinowi "Hugo" Kosińskiemu - za wprowadzenie "Tygrysa" na antenę i salony Kontestacji oraz wsparcie w eterze,
• serwisowi Maklamp - za sponsoring,
• moim kochanym, a szczególnie aktywnym w promowaniu książki Fejsbukowiczom (Wy już wiecie, komu najbardziej:),
• Łukaszowi "Soczowi" Solarskiemu - za fantastyczny klip video promujący książkę (korzystajcie z usług Łukasza - robi świetne video!),
• Dominice Zakrzewskiej - najlepszemu grafikowi w Polsce, za rewelacyjny projekt okładki, który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania w kategorii "Zajebistość" ( :* ),

- a przede wszystkim Osobom, które - nie widząc książki i nie mając jej w rękach - kupiły tygrysa w worku, wspierając projekt.

Dziękuję, Kochani, i obiecuję, że "Efekt tygrysa" nie zawiedzie Waszego zaufania!

Maciej Dutko
Dodano: 16.07.2014, 9:20
  szavlo
szavlo
Gratulacje :)
Cieszę się, że również swoim skromnym wsparciem pomogłem doprowadzić Tygrysa do drukarni ;)
Dodano: 15.07.2014, 15:49
  szenute
szenute
Gratuluję pomyślnego zakończenia projektu.
Dodano: 14.07.2014, 17:59
  JoannaAsiek
JoannaAsiek
Gratulacje, nie mogę doczekać się jak książka zawiat do mojego domu!

4 dni do rispektu Dodano 12.07.2014, godz. 12:21

Czołem, Potrafiący Polacy!

Jestem ogromnie szczęśliwy, że w ciągu 26 dni trwania projektu "Efekt tygrysa" udało się zgromadzić 89% budżetu. Cieszę się tym bardziej, że kiedy niespełna 4 tygodnie temu uruchamiałem projekt, kilka osób komentowało: "To się nie może udać! Nie zbierzesz nawet 1000 złotych, bo ludzie dziś nie czytają książek".

Moi Drodzy "Ludzie" - Wy czytacie, wspieracie i umożliwiacie realizację tego rodzaju projektów, za co serdecznie Wam dziękuję! Wprawdzie na okładce książki napisałem, że "minęły już czasy mecenasów", ale - jak pokazaliście na PolakPotrafi.pl, gdzie każdy z Was jest właśnie mecenasem - nie zawsze tak musi być.

Kochani, do końca projektu zostały jeszcze 4 dni i 11% budżetu do zebrania, abyśmy mogli sfinalizować druk. W chwili, gdy piszę te słowa, brakuje nam jeszcze 1912 zł - jeśli uda nam się je zebrać, już za ok. 8-10 dni książka będzie u Was!

Proszę Was jednak o dodatkowe wsparcie: poinformujcie swoich znajomych (mailem, ustnie, przez Fejsbuka...), że trwa taki projekt i że potrzebuje jeszcze szczypty wsparcia. Dzięki temu podgonimy brakującą kwotę - dużą i niewielką zarazem - a książka będzie miała okazję ujrzeć światło dzienne. I Was:)

To jak? Pomożecie?
No!

Dziękuję ślicznie,
Maciej Dutko

www.polakpotrafi.pl/projekt/efekt-tygrysa

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014 18:06