Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dutkon

dutkon

Maciej Dutko

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor bestsellerów „Biblia e-biznesu” (www.bibl.pl) i „Efekt tygrysa” (www.efekttygrysa.pl). Wykłada na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu” (www.ebiznes2.pl).

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany w 2015 za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Dutko
oraz: www.dutko.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20887 PLN z 18228 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014.

Efekt tygrysa - puść swoją osobistą markę w ruch

4 dni do rispektu

Dodano 12.07.2014, godz. 12:21

Czołem, Potrafiący Polacy!

Jestem ogromnie szczęśliwy, że w ciągu 26 dni trwania projektu "Efekt tygrysa" udało się zgromadzić 89% budżetu. Cieszę się tym bardziej, że kiedy niespełna 4 tygodnie temu uruchamiałem projekt, kilka osób komentowało: "To się nie może udać! Nie zbierzesz nawet 1000 złotych, bo ludzie dziś nie czytają książek".

Moi Drodzy "Ludzie" - Wy czytacie, wspieracie i umożliwiacie realizację tego rodzaju projektów, za co serdecznie Wam dziękuję! Wprawdzie na okładce książki napisałem, że "minęły już czasy mecenasów", ale - jak pokazaliście na PolakPotrafi.pl, gdzie każdy z Was jest właśnie mecenasem - nie zawsze tak musi być.

Kochani, do końca projektu zostały jeszcze 4 dni i 11% budżetu do zebrania, abyśmy mogli sfinalizować druk. W chwili, gdy piszę te słowa, brakuje nam jeszcze 1912 zł - jeśli uda nam się je zebrać, już za ok. 8-10 dni książka będzie u Was!

Proszę Was jednak o dodatkowe wsparcie: poinformujcie swoich znajomych (mailem, ustnie, przez Fejsbuka...), że trwa taki projekt i że potrzebuje jeszcze szczypty wsparcia. Dzięki temu podgonimy brakującą kwotę - dużą i niewielką zarazem - a książka będzie miała okazję ujrzeć światło dzienne. I Was:)

To jak? Pomożecie?
No!

Dziękuję ślicznie,
Maciej Dutko

www.polakpotrafi.pl/projekt/efekt-tygrysa

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014 18:06