Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dutkon

dutkon

Maciej Dutko

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor bestsellerów „Biblia e-biznesu” (www.bibl.pl) i „Efekt tygrysa” (www.efekttygrysa.pl). Wykłada na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu” (www.ebiznes2.pl).

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany w 2015 za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Dutko
oraz: www.dutko.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20887 PLN z 18228 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014.

Efekt tygrysa - puść swoją osobistą markę w ruch

"Efekt tygrysa" - już na CD (audiobook)! Chcesz?

Dodano 25.11.2014, godz. 23:04

Kochani,

Dziś dotarł do mnie nakład CD-audiobooka "Efekt tygrysa". Interpretacja p. Grzegorza Pawlaka jest rewelacyjna, a płyta - pięknie i profesjonalnie wytłoczona.

Jutro (26.11) wysyłamy pierwsze egzemplarze do osób, które już zamówiły. Pozostałych Państwa zapraszam na www.efekttygrysa.pl, gdzie można zapolować na audio-"Tygrysa".

I jeszcze jedno: pamiętacie, że święta za pasem? Jeśli szukacie pomysłu na mądre i wartościowe prezenty, w tym roku zamiast zestawu kosmetyków z Tesco czy wełnianych skarpet może warto obdarować Bliskich książką pobudzającą do rozwoju osobistego?;)

Na www.efekttygrysa.pl przygotowałem też specjalne pakiety świąteczne - zamawiając zaledwie 5 lub 10 egz. "Efektu tygrysa" (książka lub CD), upolujecie rabaty do ok. 50%.

I prezenty na te święta macie z głowy:).

Zapraszam,
Maciej

Ps. "Efekt tygrysa" ma już status bestsellera w serwisie Ebookpoint.pl - mam nadzieję, że i Waszym Bliskim przypadnie do gustu:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014 18:06