Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dutkon

dutkon

Maciej Dutko

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor bestsellerów „Biblia e-biznesu” (www.bibl.pl) i „Efekt tygrysa” (www.efekttygrysa.pl). Wykłada na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu” (www.ebiznes2.pl).

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany w 2015 za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Dutko
oraz: www.dutko.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20887 PLN z 18228 PLN

213 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014.

Efekt tygrysa - puść swoją osobistą markę w ruch

"Targuj się!" - zdobądź książkę o mądrych negocjacjach

Dodano 09.06.2015, godz. 13:02

Kochani!

Czy wiecie, że „Efekt tygrysa”, który wsparliście rok temu (dziękuję!) będzie miał braciszka?! Na www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie właśnie ruszyła kampania promująca kolejną książkę w serii – „Targuj się! Zen negocjacji”.

Publikacja została napisana w podobnym stylu, jak „Tygrys”, a jej głównym celem jest \"zarażenie\" Czytelników najbardziej skutecznymi, a przy tym zdrowymi i etycznymi sposobami negocjowania głównie w życiu codziennym (ale też w biznesie).

Zapraszam serdecznie na www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie - zdobyć można nie tylko książkę w specjalnej, przedsprzedażowej cenie, ale też logotyp Patrona na okładce czy całostronicową reklamę w 3 tysiącach egzemplarzy książki.

Zapraszam do wsparcia projektu
i – mam nadzieję – do przeczytania!

Maciej Dutko
(autor „Efektu tygrysa”, „Biblii e-biznesu” oraz „Targuj się!”)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2014 18:06