Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Świdnica

Projekt “Busem przez Świat” narodził się w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata za niewielkie pieniądze. Za 2 tyś. złotych kupili busa VW Transportera T3, wyremontowali go własnymi siłami i udali się w podróż. Pierwsza wyprawa odbyła się w 2010 roku a załoga busa przejechała Europę.

Od tego czasu bus odwiedził już 28 krajów w trzech wyprawach a w przyszłym roku pomysłodawcy projektu planują wyprawę do USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17851 PLN z 15000 PLN

304 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

RSS

Wyprawa zakończona - wysyłka prezentów Dodano 29.04.2014, godz. 14:00

Jesteśmy już w Polsce, nasza wyprawa do Australii została zakończona sukcesem - jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za wsparcie. Relacje z całej wyprawy były publikowane na naszym blogu www.busemprzezswiat.pl i na facebooku www.facebook.com/busemprzezswiat

Wysyłka pamiątek
Wszystkie pocztówki zostały już wysłane - jeśli nie dostaliście to prosimy o kontakt polakpotrafi@busemprzezswiat.pl
Bumerangi, magnesy i reszta pamiątek które przyleciały razem z nami - część pamiątek już wysłana, reszte wysyłamy w następnym tygodniu więc niedługo będą u Was
Piwa, fiolki z piaskiem - piwa i fiolki z piaskiem płyną razem z busem, będą w Polsce na początku czerwca i wtedy od razu je do Was wyślemy

Adresy do wysyłki
Jeśli nie podaliście nam jeszcze swojego adresu do wysyłki (portal PolakPotrafi niestety tego nie umożliwiał) to prosimy o podanie go w tym formularzu http://www.busemprzezswiat.pl/wesprzyj-wyprawy/zamow-pamiatki-z-australii/

Z osobami które zapisały się na wspólne wyjście na piwo skontaktujemy się indywidualnie żeby umówić jakiś termin ;)

W razie pytań piszcie tu lub na polakpotrafi@busemprzezswiat.pl ;)

Zamawiałeś pamiątkę - podaj adres do wysyłki Dodano 31.10.2013, godz. 12:47

http://www.busemprzezswiat.pl/wesprzyj-wyprawy/zamow-pamiatki-z-australii/
Wszystkie osoby które zamawiały pamiątki prosimy o podanie adresu do wysyłki w powyższym formularzu. Dziękujemy

Poszukiwany sponsor tytularny Australia Trip Dodano 15.10.2013, godz. 15:33

Dzięki akcji na PolakPotrafi, wsparciu wielu firm oraz naszym całorocznym oszczędnością udało nam się zebrać budżet potrzebny do wysyłki busa, kupna biletów w obie strony, załatwienia niezbędnych pozwoleń (karnet CPD) oraz mechanicznego przygotowania auta.
Niestety dalej nie mamy funduszy na paliwo, jedzenie i kilka innych rzeczy a do startu wyprawy zostały niecałe 2 miesiące - w sumie brakuje nam jeszcze ponad 30 tysięcy złotych.

Poszukujemy Sponsora Tytularnego, którego nazwa znajdzie się w oficjalnej nazwie wyprawy oraz kilku mniejszych Sponsorów, których loga pojawią się na naszych oficjalnych koszulkach, na busie i na filmach - dla zainteresowanych firm mamy przygotowaną ofertę specjalna "Last Minute". Jeśli jesteście zainteresowani taką współpracą to prosimy o kontakt australia@busemprzezswiat.pl

Pozdrawiamy
ekipa Busem Przez Świat

Dziękujemy wszystkim wspierającym. Bus już w drodze do Australii Dodano 15.10.2013, godz. 15:29

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które wsparły nasz projekt. Dzięki Wam udało nam się zebrać fundusze potrzebne do naprawy busa. Wszystkie niezbędne naprawy zostały już wykonane a bus jest już w drodze do Australii - kilka dni temu został załadowany na statek. Na naszym blogu www.busemprzezswiat.pl znajduje się relacja z wysyłki, tam też można śledzić statek z busem.

Ponieważ zamówionych nagród jest prawie 400 szt, nagrody są różne, część z nich będzie wysyłana przed wyprawą a część po wyprawie (koniec wyprawy 1. kwietnia) całe przedsięwzięcie związane z nagrodami jest sporym wyzwaniem organizacyjnym.

Wkrótce skontaktujemy się ze wszystkimi żeby ustalić adresy do wysyłki - niestety portal PolakPotrafi nie umozliwia dostępu do takich danych więc wszystko trzeba będzie zrobić ręcznie. Mamy na głowie teraz ostatnie przygotowania do wyprawy dlatego wybaczcie nam opóźnienia. Jednakże jest na to jeszcze trochę czasu - musimy najpierw polecieć do Australii, zakupić nagrody a potem muszą one po wyprawie wrócić w busie do Polski, dopiero wtedy zostaną wysłane.

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i zapraszamy Was do śledzenia wyprawy na blogu lub na facebooku www.facebook.com/BusemPrzezSwiat. Zgodnie z obietnicą wyprawa będzie relacjonowana na blogu, facebooku a co tydzień będą pojawiać się filmy.

Pozdrawiamy
ekipa Busem Przez Swiat

Osoby które zamówiły pocztówkę Dodano 13.10.2013, godz. 20:48

Wszystkie psoby które zamówiły pocztówkę jako nagrodę prosimy o wejscie na stronę http://www.busemprzezswiat.pl/wesprzyj-wyprawy/pocztowki-z-wyprawy/ i wypełnienie formularza z adresem na jaki ma być wysłana pocztówka. W płatności prosimy zaznaczyć "Polak Potrafi". Dzięki! ;)
Dodano: 15.10.2013, 15:34
Karol Lewandowski Busem Przez Świat
Karol Lewandowski Busem Przez Świat
paweł, dodaliśmy aktualność na temat pozostałych nagród, pozdrawiamy :)
Dodano: 13.10.2013, 21:01
  pawel.stencel
pawel.stencel
a kiedy z pozostałymi będziecie się kontaktować?
pozdrawiam i życzę udanej wyprawy!

Licytację miejsca w ekipie wygrywa "gertis" - 550zł Dodano 28.07.2013, godz. 21:05

Przypominamy, że osoba, która wesprze nasz projekt najwyższą kwotą będzie mogła pojechać z nami do Australii. Zostało 18 dni, aktualnie 3 najwyższe kwoty wsparcia to:

550zł - użytkowniik gertis (aktualny zwycięzca)
285zł - użytkowniik Tomasz Jarzynka
189zł - użytkowniik tellium

Zapraszamy Was do udziału w walce o miejsce na wyprawie bo gra jest warta świeczki ;)

Unikalne koszulki "Honorowy członek ekipy Busem Przez Świat" Dodano 28.07.2013, godz. 18:42

Dla wspierających przygotowaliśmy serię unikalnych koszulek "Australia Trip - Honorowy członek ekipy Busem Przez Świat". Zapraszamy ;)
http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia/wesprzyj?reward=NDkvNTc4MQ==

MEGA KONKURS dla wspierających! Pojedź z nami do Australii! Dodano 27.07.2013, godz. 15:50

MEGA KONKURS! Pojedź z nami do Australii! Wygraj miejsce na 2-tygodniowy udział w wyprawie Australia Trip 2013!
Do wygrania 2 miejsca! Co trzeba zrobić?

Trzeba wesprzeć nasz projekt na Polak Potrafi http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia kwotą min. 15zł (pocztówka lub inna pamiątka) i w komentarzu na Polak Potrafi (http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia/komentarze) wpisać "zgłaszam się do konkursu na miejsce w ekipie Australia Trip!".

Spośród osób, które wesprą nasz projekt wylosujemy po zakończeniu projektu (za 20 dni) jedną, która pojedzie z nami do Australii!
Dodatkowo, osoba, która wesprze nas największą kwotą wygrywa 2gie miejsce!!!

Zapraszamy do zamawiania pocztówek i innych pamiątek i zgłaszania się do konkursu ;)

P.S. Losowanie nastąpi tylko jeśli projekt na PolakPotrafi się powiedzie, czyli uzbieramy całą kwotę. W przeciwnym wypadku, zgodnie z regulaminem, wszystkie przelewy wracają do darczyńców a my nie dostajemy nic.
P.S. 2. Każdy uczestnik wyprawy pokrywa koszt swojego przelotu, zwycięzcy nie muszą zrzucać się na transport auta, pozwolenia i inne.
P.S. 3. Osoby które już wsparły nasz projekt, kwotą mniejszą niż 15zł mogą zwiększyć kwotę wsparcia i dopisać swoje zgłoszenie w komentarzu.

Kilka nagród dla jednego wspierającego - instrukcja obsługi ;) Dodano 26.07.2013, godz. 8:36

Witajcie, sporo osób pyta co zrobić żeby zamówić kilka nagród (pamiątek) i czy jest to możliwe bo system na PolakPotrafi pozwala wybrać tylko jedną. Otóż, jest to możliwe, wystarczy policzyć sobie sumę wartości nagród (np. pocztówka 15zł + australijskie piwo 29 zł + wyjście na piwo 100zł czyli w sumie 144zł), zwiększyć wsparcie na tę kwotę i z nagród wybrać dowolną a w komentarzu na polakpotrafi (tutaj http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia/komentarze) wpisać na jaką kwotę wsparliście nasz projekt i wypisać po koleji nagrody jakie za to wybieracie ;). Możliwe jest oczywiście zamawianie tych samych nagród - czyli np. 3 pocztówek - dla siebie, cioci i babci ;).

Dzięki za każde wsparcie i zachęcamy do zwiększania wartości wsparcia - doszło wiele atrakcyjnych nagród. ;)

Nagrody dla firm Dodano 24.07.2013, godz. 22:25

Zapraszamy firmy do wspierania projektu w zamian za nowe nagrody dla firm:

- wpis reklamowy na naszym facebooku (28 tys. fanów) - 150zł
- artykuł reklamowy na blogu (kilka-kilkaście tys. odsłon dziennie) -250zł
- naklejka 100cm2 na busie - 250zł
- naklejka 200cm2 na busie - 500zł

a także logo na koszulkach, logo na filmach a nawet nazwa firmy w nazwie wyprawy, zapraszamy! ;)

Pojedź z nami do Australii! Dodano 23.07.2013, godz. 11:44

Przypominamy że wśród nagród jest możliwość dołączenia do naszej wyprawy Australia Trip na 2 tygodnie za 5999zł ;)

Nowe nagrody - pierścienie władcy pierścieni i inne Dodano 23.07.2013, godz. 11:42

Do dostępnych nagród dodaliśmy pierścienie Władcy Pierścieni z Nowej Zelandii i parę innych ciekawostek, zapraszamy ;)

Nowe nagrody - australijskie piwo i zestaw 10 pocztówek Dodano 02.07.2013, godz. 0:59

W odpowiedzi na Wasze prośby dołożyliśmy do nagród australijskie piwo (do wyboru w puszce i butelce) oraz zestaw 10 pocztówek z całej Australii, polecamy ;). Jeśli macie jeszcze jakieś życzenia to piszcie tu w komentarzach lub na australia@busemprzezswiat.pl ;)

Dziękujemy za wsparcie od pierwszych osób! Dodano 30.06.2013, godz. 23:25

Dziękujemy pierwszym osobom za wsparcie naszego projektu, będziemy tu na bieżąco informować o postępach prac nad busem i przygotowań do wyprawy ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 20:08