Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Świdnica

Projekt “Busem przez Świat” narodził się w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata za niewielkie pieniądze. Za 2 tyś. złotych kupili busa VW Transportera T3, wyremontowali go własnymi siłami i udali się w podróż. Pierwsza wyprawa odbyła się w 2010 roku a załoga busa przejechała Europę.

Od tego czasu bus odwiedził już 28 krajów w trzech wyprawach a w przyszłym roku pomysłodawcy projektu planują wyprawę do USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17851 PLN z 15000 PLN

304 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

Poszukiwany sponsor tytularny Australia Trip

Dodano 15.10.2013, godz. 15:33

Dzięki akcji na PolakPotrafi, wsparciu wielu firm oraz naszym całorocznym oszczędnością udało nam się zebrać budżet potrzebny do wysyłki busa, kupna biletów w obie strony, załatwienia niezbędnych pozwoleń (karnet CPD) oraz mechanicznego przygotowania auta.
Niestety dalej nie mamy funduszy na paliwo, jedzenie i kilka innych rzeczy a do startu wyprawy zostały niecałe 2 miesiące - w sumie brakuje nam jeszcze ponad 30 tysięcy złotych.

Poszukujemy Sponsora Tytularnego, którego nazwa znajdzie się w oficjalnej nazwie wyprawy oraz kilku mniejszych Sponsorów, których loga pojawią się na naszych oficjalnych koszulkach, na busie i na filmach - dla zainteresowanych firm mamy przygotowaną ofertę specjalna "Last Minute". Jeśli jesteście zainteresowani taką współpracą to prosimy o kontakt australia@busemprzezswiat.pl

Pozdrawiamy
ekipa Busem Przez Świat

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 20:08