Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Świdnica

Projekt “Busem przez Świat” narodził się w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata za niewielkie pieniądze. Za 2 tyś. złotych kupili busa VW Transportera T3, wyremontowali go własnymi siłami i udali się w podróż. Pierwsza wyprawa odbyła się w 2010 roku a załoga busa przejechała Europę.

Od tego czasu bus odwiedził już 28 krajów w trzech wyprawach a w przyszłym roku pomysłodawcy projektu planują wyprawę do USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17851 PLN z 15000 PLN

304 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

Kilka nagród dla jednego wspierającego - instrukcja obsługi ;)

Dodano 26.07.2013, godz. 8:36

Witajcie, sporo osób pyta co zrobić żeby zamówić kilka nagród (pamiątek) i czy jest to możliwe bo system na PolakPotrafi pozwala wybrać tylko jedną. Otóż, jest to możliwe, wystarczy policzyć sobie sumę wartości nagród (np. pocztówka 15zł + australijskie piwo 29 zł + wyjście na piwo 100zł czyli w sumie 144zł), zwiększyć wsparcie na tę kwotę i z nagród wybrać dowolną a w komentarzu na polakpotrafi (tutaj http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia/komentarze) wpisać na jaką kwotę wsparliście nasz projekt i wypisać po koleji nagrody jakie za to wybieracie ;). Możliwe jest oczywiście zamawianie tych samych nagród - czyli np. 3 pocztówek - dla siebie, cioci i babci ;).

Dzięki za każde wsparcie i zachęcamy do zwiększania wartości wsparcia - doszło wiele atrakcyjnych nagród. ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 20:08