Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Świdnica

Projekt “Busem przez Świat” narodził się w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata za niewielkie pieniądze. Za 2 tyś. złotych kupili busa VW Transportera T3, wyremontowali go własnymi siłami i udali się w podróż. Pierwsza wyprawa odbyła się w 2010 roku a załoga busa przejechała Europę.

Od tego czasu bus odwiedził już 28 krajów w trzech wyprawach a w przyszłym roku pomysłodawcy projektu planują wyprawę do USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17851 PLN z 15000 PLN

304 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

MEGA KONKURS dla wspierających! Pojedź z nami do Australii!

Dodano 27.07.2013, godz. 15:50

MEGA KONKURS! Pojedź z nami do Australii! Wygraj miejsce na 2-tygodniowy udział w wyprawie Australia Trip 2013!
Do wygrania 2 miejsca! Co trzeba zrobić?

Trzeba wesprzeć nasz projekt na Polak Potrafi http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia kwotą min. 15zł (pocztówka lub inna pamiątka) i w komentarzu na Polak Potrafi (http://polakpotrafi.pl/projekt/busem-przez-swiat-australia/komentarze) wpisać "zgłaszam się do konkursu na miejsce w ekipie Australia Trip!".

Spośród osób, które wesprą nasz projekt wylosujemy po zakończeniu projektu (za 20 dni) jedną, która pojedzie z nami do Australii!
Dodatkowo, osoba, która wesprze nas największą kwotą wygrywa 2gie miejsce!!!

Zapraszamy do zamawiania pocztówek i innych pamiątek i zgłaszania się do konkursu ;)

P.S. Losowanie nastąpi tylko jeśli projekt na PolakPotrafi się powiedzie, czyli uzbieramy całą kwotę. W przeciwnym wypadku, zgodnie z regulaminem, wszystkie przelewy wracają do darczyńców a my nie dostajemy nic.
P.S. 2. Każdy uczestnik wyprawy pokrywa koszt swojego przelotu, zwycięzcy nie muszą zrzucać się na transport auta, pozwolenia i inne.
P.S. 3. Osoby które już wsparły nasz projekt, kwotą mniejszą niż 15zł mogą zwiększyć kwotę wsparcia i dopisać swoje zgłoszenie w komentarzu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 20:08