Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Karol Lewandowski Busem Przez Świat

Świdnica

Projekt “Busem przez Świat” narodził się w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata za niewielkie pieniądze. Za 2 tyś. złotych kupili busa VW Transportera T3, wyremontowali go własnymi siłami i udali się w podróż. Pierwsza wyprawa odbyła się w 2010 roku a załoga busa przejechała Europę.

Od tego czasu bus odwiedził już 28 krajów w trzech wyprawach a w przyszłym roku pomysłodawcy projektu planują wyprawę do USA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17851 PLN z 15000 PLN

304 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

119%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

Dziękujemy wszystkim wspierającym. Bus już w drodze do Australii

Dodano 15.10.2013, godz. 15:29

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które wsparły nasz projekt. Dzięki Wam udało nam się zebrać fundusze potrzebne do naprawy busa. Wszystkie niezbędne naprawy zostały już wykonane a bus jest już w drodze do Australii - kilka dni temu został załadowany na statek. Na naszym blogu www.busemprzezswiat.pl znajduje się relacja z wysyłki, tam też można śledzić statek z busem.

Ponieważ zamówionych nagród jest prawie 400 szt, nagrody są różne, część z nich będzie wysyłana przed wyprawą a część po wyprawie (koniec wyprawy 1. kwietnia) całe przedsięwzięcie związane z nagrodami jest sporym wyzwaniem organizacyjnym.

Wkrótce skontaktujemy się ze wszystkimi żeby ustalić adresy do wysyłki - niestety portal PolakPotrafi nie umozliwia dostępu do takich danych więc wszystko trzeba będzie zrobić ręcznie. Mamy na głowie teraz ostatnie przygotowania do wyprawy dlatego wybaczcie nam opóźnienia. Jednakże jest na to jeszcze trochę czasu - musimy najpierw polecieć do Australii, zakupić nagrody a potem muszą one po wyprawie wrócić w busie do Polski, dopiero wtedy zostaną wysłane.

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i zapraszamy Was do śledzenia wyprawy na blogu lub na facebooku www.facebook.com/BusemPrzezSwiat. Zgodnie z obietnicą wyprawa będzie relacjonowana na blogu, facebooku a co tydzień będą pojawiać się filmy.

Pozdrawiamy
ekipa Busem Przez Swiat

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 20:08