Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

RSS

Życzenia od Arete Dodano 05.04.2015, godz. 20:12

W świętym czasie rezurekcyjnej radości,
kiedy triumfująca MIŁOŚĆ tętni w żyłach
i uskrzydla wszelkie dążenia ludzi dobrej woli
życzymy wszystkim naszym Przyjaciołom
- jako i sobie -
by spełniona obietnica nagrody dla duchowo mężnych
podnosiła nasz codzienny mozół do wymiaru twórczej pracy
a każde nasze przedsięwzięcie przyczyniało się do zmiany świata w lepsze
miejsce.

Z życzeniami świątecznych zatrzymań i zamyśleń
zespół ARETE

PS z entuzjazmem i nieustępliwością – wbrew wszelkim przeciwnościom –
pracujemy nad realizacją drugiego teledysku. Gdy tylko nasze twórcze
działania podjęte nad tym wideoklipem dobiegną końca, znajdziecie go
przedpremierowo w Waszej skrzynce.

"Jest taki dar" - Świątecznie:) Dodano 25.12.2014, godz. 18:06

Szanowni Darczyńcy z całego serca składamy Wam najpiękniejsze życzenia Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Informujemy Was świątecznie, że na kilka dni wstrzymaliśmy pracę nad ukończeniem 3 płyty i realizacją teledysków, jednak już po Świętach kontynuujemy naszą pracę! A dziś mamy dla Was dwie odsłony naszej twórczości: kolędę Jezus Malusieńki https://www.youtube.com/watch?v=cYzseeAHeDQ oraz autorski utwór świąteczny ze specjalnymi życzeniami, czyli "Jest taki dar" https://www.youtube.com/watch?v=hvjwEt6Yt5Q. Kompozycja ta znajdzie się na 3 płycie zespołu Arete. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli zaprezentować już jeden z teledysków i przedpremierowo Wam go przesłać:) Tymczasem pozdrawiamy bardzo serdecznie i bardzo świątecznie życząc raz jeszcze przepięknych, zdrowych i przytulnych przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenia!

Wspólny SUKCES! - Dziękujemy:) Dodano 26.09.2014, godz. 23:21

Witamy Współproducentów teledysków ARETE! Kochani, otrzymaliśmy od administratorów portalu Polakpotrafi.pl oficjalne potwierdzenie: Nasz projekt zakończył się dzięki Wam sukcesem. Wsparło nas 65 wspaniałych osób, uzbieraliśmy w sumie 3655 zł.!! Wkrótce skontaktujemy się z każdym z Państwa drogą mailową i przystąpimy do realizacji nagród. Już teraz prosimy jednak o wielką CIERPLIWOŚĆ, gdyż większość z nich jest związana z realizacją teledysków i nagrywania naszej nowej płyty:) Będziemy o postępach w pracy Was wszystkich informować. PÓKI ŻYJEMY Bierzemy się więc do pracy z mocą WODOSPADU:) Tymczasem pozdrawiamy Was bardzo serdecznie!!

Ta ostania niedziela? Nie, to ostatnia sobota Dodano 19.09.2014, godz. 12:29

... i to do jutra do godz.18.00 Szanowni Państwo! Czas naszej aktywności na Portalu PolakPotarfi nieuchronnie się kończy! Zostało niewiele czasu by jeszcze wesprzeć nasz projekt. Może jeszcze ktoś ze znajomych Waszych znajomych chciałby pomóc? Proszę pamiętajcie, że DZIĘKI WAM jesteśmy naprawdę szczęśliwi! Sprawiliście, iż projekt zakończy się sukcesem i będziemy mogli zrealizować dwa NOWE teledyski, którymi już teraz można to powiedzieć - zostaliście WSPÓŁPRODUCENTAMI!! Co więcej! Swoim udziałem w artystycznym projekcie "Póki żyjemy zróbmy coś!" zapisaliście się w naszej biografii i zarazem historii poznańskiego zespołu ARETE! Z całego serca pięknie DZIĘĘĘĘĘKUUUUUJEEEEMYYYYY!!!! i odezwiemy się niebawem:):)

Jutro radiowa prapremiera utworu: Póki żyjemy zróbmy coś! Dodano 10.09.2014, godz. 17:39

Mamy radosną wieść do przekazania. Jutro o godzinie 19:05 w audycji "Muzyka Chrześcijan" w Radiu Emaus będzie miała miejsce prapremiera piosenki: Póki żyjemy zróbmy coś!! Będą też oczywiście podziękowania dla naszych mecenasów:)
http://www.radioemaus.pl/
My tymczasem rozpoczynamy odliczanie, bo pozostało tylko 10 dni do zakończenia projektu. Każdą złotówkę przeznaczymy teraz na studio nagrań, w którym realizujemy trzecią płytę ARETE! Raz jeszcze DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy ARETOWO!

Udało się! Dziękujemy:) Dodano 07.09.2014, godz. 22:23

Kochani! Zostało 13 dni do zakończenia naszego projektu a nam UDAŁO się właśnie dzisiaj osiągnąć sumę, która sprawia, że projekt "Póki żyjemy zróbmy coś!" uzyskał status: UDANY!! Z całego serca Wam wszystkim DZIĘKUJEMY!! UDAŁO SIĘ!! Widać, sentyment do Fiata 126p jest jeszcze bardzo żywy:) Drodzy mecenasi naszego projektu! Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jeszcze będziemy głodni, dopóki projekt się nie zakończy. Ale już teraz jesteśmy BARDZO SZCZĘŚLIWI, bo to oznacza, że będziemy mogli zrealizować dwa teledyski promujące naszą twórczość - twórczość zespołu ARETE! Hurra!! Zostaliście właśnie WSPÓŁPRODUCENTAMI naszych teledysków a więc możemy radować się już WSPÓLNIE! Jedno jest pewne: Póki żyjemy, zrobimy coś wspólnie - dwa teledyski ARETE, które powstaną dzięki Waszemu wsparciu tego projektu! Jeszcze raz baaardzooooo dziękujemy:)

Fiat 126p Dodano 06.09.2014, godz. 17:04

Z całego Aretowego serca dziękujemy jak dotąd 55 wspaniałym mecenasom tego projektu! Potrzebujemy jeszcze tylko 126 zł. by nasz projekt na portalu https://polakpotrafi.pl/projekt/zrobmy-cososiągnął status udany! A wtedy radość będzie WSPÓLNA!!
Przypomniało nam to czasy gdy właśnie liczba 126 była ziszczeniem marzeń, a MALUCH królował na Polskich drogach. Kto ma sentyment do tego wehikułu? TO NIECH POMOŻE NAM UKOŃCZYĆ TEN WYŚCIG! Któż chciałby zostać jeszcze twórcą tej historycznej chwili? Gorąco zapraszamy! Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami artyści Arete i twórcy projektu "Póki żyjemy zróbmy coś!"

Odyseja Kosmiczna 2015 Dodano 24.08.2014, godz. 16:22

Wystartowaliśmy wysoko w górę! Na szczęście z balkonu i pod kątem, odpowiednim by osiągnąć okołoziemską orbitę. Udało nam się już zebrać 2015 zł!! i to dla nas bardzo radosna liczba, bo właśnie na początku 2015 roku pragniemy wydać naszą trzecią płytę:)
W podziękowaniu dla wszystkich wspaniałych Darczyńców przesyłamy link do utworu naszego gitarzysty Przemka Hałuszczaka \"Farruca\" (występuje tam również Piotr Smoszyński i Grzegorz Kopala) http://youtu.be/zLFQVsfln5o Jeszcze raz dziękujemy! Każde wsparcie rodzi coraz większą wiarę w to, że nasz projekt zakończy się sukcesem i przybliża Arete do szczęśliwego finału:) Serdecznie pozdrawiamy! Muzycznie i poetycko!
W sierpniową niedzielę:)

Arete w studiu nagrań:) Dodano 21.08.2014, godz. 15:44

Wczoraj byliśmy w studiu nagrywać kolejne utwory do naszej 3 płyty. Nagraliśmy piosenkę "Póki żyjemy zróbmy coś", która będzie promowała nasz album:) Teraz tylko mastering i możemy realizować teledysk! Oczywiście, jak uda nam się zebrać odpowiednie fundusze w naszym projekcie. Dzięki Wam połowę niezbędnej sumy już mamy:D. A to nas bardzo mobilizuje do dalszej pracy!
W podziękowaniu dla Was link do naszego fanpage, gdzie znajduje się krótka zdjęciowa relcja: https://www.facebook.com/ZespolArete i prosimy: zapraszajcie do udziału w projekcie swoich znajomych!

Szczęśliwa 20:) Dodano 13.08.2014, godz. 13:48

Kochani wsparło nas już 20 osób: bardzo dziękujemy! Cały czas pracujemy nad płytą. Dziś kolejna próba, a w przyszłym tygodniu wchodzimy do studia nagrań! Szczególnie "ciężko", ale pilnie jak pszczółki pracujemy nad kompozycją: "Póki żyjemy zróbmy coś!" gdyż ktoś z Was wybrał nagrodę, by razem z nami ją zaśpiewać!!!! Bardzo się cieszymy!!!! A może będzie chór? Jeszcze raz dziękujemy za każde wsparcie. Do zobaczenia!!! Serdecznie pozdrawiamy! Autorzy projektu i Arete:)

Rosną nam skrzydła nadziei!!! Dodano 09.08.2014, godz. 18:13

Pierwsze 3 dni za nami! Ruszyliśmy z projektem! Dzięki Wam rosną nam skrzydła i nadzieje:D. Bowiem... Wsparło nas już wyjątkowych 11 osób. Jesteście WSPANIALI:) Wierzymy, że Wasza wspaniałomyślność uniesie skrzydła kolejnych współproducentów naszych teledysków:) Z najserdeczniejszymi pozdriowieniami autorzy projektu "Póki żyjemy zróbmy coś!" i Arete:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06