Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

Arete w studiu nagrań:)

Dodano 21.08.2014, godz. 15:44

Wczoraj byliśmy w studiu nagrywać kolejne utwory do naszej 3 płyty. Nagraliśmy piosenkę "Póki żyjemy zróbmy coś", która będzie promowała nasz album:) Teraz tylko mastering i możemy realizować teledysk! Oczywiście, jak uda nam się zebrać odpowiednie fundusze w naszym projekcie. Dzięki Wam połowę niezbędnej sumy już mamy:D. A to nas bardzo mobilizuje do dalszej pracy!
W podziękowaniu dla Was link do naszego fanpage, gdzie znajduje się krótka zdjęciowa relcja: https://www.facebook.com/ZespolArete i prosimy: zapraszajcie do udziału w projekcie swoich znajomych!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06