Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

Ta ostania niedziela? Nie, to ostatnia sobota

Dodano 19.09.2014, godz. 12:29

... i to do jutra do godz.18.00 Szanowni Państwo! Czas naszej aktywności na Portalu PolakPotarfi nieuchronnie się kończy! Zostało niewiele czasu by jeszcze wesprzeć nasz projekt. Może jeszcze ktoś ze znajomych Waszych znajomych chciałby pomóc? Proszę pamiętajcie, że DZIĘKI WAM jesteśmy naprawdę szczęśliwi! Sprawiliście, iż projekt zakończy się sukcesem i będziemy mogli zrealizować dwa NOWE teledyski, którymi już teraz można to powiedzieć - zostaliście WSPÓŁPRODUCENTAMI!! Co więcej! Swoim udziałem w artystycznym projekcie "Póki żyjemy zróbmy coś!" zapisaliście się w naszej biografii i zarazem historii poznańskiego zespołu ARETE! Z całego serca pięknie DZIĘĘĘĘĘKUUUUUJEEEEMYYYYY!!!! i odezwiemy się niebawem:):)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06