Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

Wspólny SUKCES! - Dziękujemy:)

Dodano 26.09.2014, godz. 23:21

Witamy Współproducentów teledysków ARETE! Kochani, otrzymaliśmy od administratorów portalu Polakpotrafi.pl oficjalne potwierdzenie: Nasz projekt zakończył się dzięki Wam sukcesem. Wsparło nas 65 wspaniałych osób, uzbieraliśmy w sumie 3655 zł.!! Wkrótce skontaktujemy się z każdym z Państwa drogą mailową i przystąpimy do realizacji nagród. Już teraz prosimy jednak o wielką CIERPLIWOŚĆ, gdyż większość z nich jest związana z realizacją teledysków i nagrywania naszej nowej płyty:) Będziemy o postępach w pracy Was wszystkich informować. PÓKI ŻYJEMY Bierzemy się więc do pracy z mocą WODOSPADU:) Tymczasem pozdrawiamy Was bardzo serdecznie!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06