Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

"Jest taki dar" - Świątecznie:)

Dodano 25.12.2014, godz. 18:06

Szanowni Darczyńcy z całego serca składamy Wam najpiękniejsze życzenia Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Informujemy Was świątecznie, że na kilka dni wstrzymaliśmy pracę nad ukończeniem 3 płyty i realizacją teledysków, jednak już po Świętach kontynuujemy naszą pracę! A dziś mamy dla Was dwie odsłony naszej twórczości: kolędę Jezus Malusieńki https://www.youtube.com/watch?v=cYzseeAHeDQ oraz autorski utwór świąteczny ze specjalnymi życzeniami, czyli "Jest taki dar" https://www.youtube.com/watch?v=hvjwEt6Yt5Q. Kompozycja ta znajdzie się na 3 płycie zespołu Arete. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli zaprezentować już jeden z teledysków i przedpremierowo Wam go przesłać:) Tymczasem pozdrawiamy bardzo serdecznie i bardzo świątecznie życząc raz jeszcze przepięknych, zdrowych i przytulnych przede wszystkim Świąt Bożego Narodzenia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06