Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ARETE

ARETE

Poznań

ARETE- poznański zespół, który od 4 lat tworzy własne dzwięki pochodzące z krainy poezji śpiewanej. Wszystko to, co mają w sercach wygrywają i wyśpiewują, tworząc niezwykłą atmosferę na koncertach i nie tylko... Do tej pory nagrali dwie płyty: "Pierwszy Promień" i "Wędrujemy", a teraz z pasją pracują nad trzecim krążkiem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3655 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014.

Póki żyjemy zróbmy coś!

Udało się! Dziękujemy:)

Dodano 07.09.2014, godz. 22:23

Kochani! Zostało 13 dni do zakończenia naszego projektu a nam UDAŁO się właśnie dzisiaj osiągnąć sumę, która sprawia, że projekt "Póki żyjemy zróbmy coś!" uzyskał status: UDANY!! Z całego serca Wam wszystkim DZIĘKUJEMY!! UDAŁO SIĘ!! Widać, sentyment do Fiata 126p jest jeszcze bardzo żywy:) Drodzy mecenasi naszego projektu! Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jeszcze będziemy głodni, dopóki projekt się nie zakończy. Ale już teraz jesteśmy BARDZO SZCZĘŚLIWI, bo to oznacza, że będziemy mogli zrealizować dwa teledyski promujące naszą twórczość - twórczość zespołu ARETE! Hurra!! Zostaliście właśnie WSPÓŁPRODUCENTAMI naszych teledysków a więc możemy radować się już WSPÓLNIE! Jedno jest pewne: Póki żyjemy, zrobimy coś wspólnie - dwa teledyski ARETE, które powstaną dzięki Waszemu wsparciu tego projektu! Jeszcze raz baaardzooooo dziękujemy:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2014 18:06