Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Ciski

Janusz Ciski

Kwidzyn, Polska

Jeszcze jako dziecko zakochałem się w polskich górach i do dziś jestem wierny tej miłości. Moją pasją są górskie wędrówki, żeglarstwo, jazda konna, jazda na nartach i sztuka przetrwania. Z wykształcenia jestem elektronikiem, a z zamiłowania pedagogiem. Od kilku lat zajmuję się organizowaniem obozów wypoczynkowych w górach dla dzieci i młodzież z północy Polski. Od ponad 35 lat jestem instruktorem harcerskim oraz współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa „Wędrowiec”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8722 PLN z 8000 PLN

49 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016.

Ostoja na Jaworzynie

RSS

Koniec Dodano 27.06.2016, godz. 22:24

Projekt zakończył się sukcesem! Studnia zostanie wywiercona! Bardzo dziękujemy wszystkim Wpłacającym. Dzięki Wam baza harcerska na Jaworzynie będzie mogła jeszcze skuteczniej się rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Bez Was organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży byłoby bardzo trudne, a nawet niemożliwe, więc jeszcze raz dziękujemy.

Informujemy jednocześnie, że w najbliższych dniach rozpocznie się procedura rozdawania nagród, więc czekajcie z niecierpliwością na informacje.

Nie zapominajcie o nas i śledźcie nasze poczynania na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia nas na samej Jaworzynie.

Do zobaczenia!

Udało się! Dodano 18.06.2016, godz. 19:24

Niezmiernie miło jest Nam poinformować, że udało się zebrać kwotę przekraczającą zakładane 8000 zł. Mamy już pewność, że studnia na pewno zostanie wywiercona i będziemy mogli ciszyć się z czystej wody na Jaworzynie.

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za każde okazane wsparcie.

Jednocześnie informujemy, że dodatkowe środki, które zbierzemy do końca trwania projektu będą przeznaczone na dalszą rozbudowę bazy namiotowej na Jaworzynie, więc jak zwykle prosimy o dalszą pomoc.

Zapraszamy do śledzenia przygotowań do sezonu na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna
Dodano: 18.06.2016, 19:31
  dorotapodjuk
dorotapodjuk
Polak potrafi!

Prace trwają Dodano 13.06.2016, godz. 21:46

Udało nam się zgromadzić już bardzo dużą sumę. Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym. Mamy nadzieję, że przez kolejne dwa tygodnie zebrana kwota jeszcze wzrośnie i cel zostanie osiągnięty.

Przygotowania do sezonu na Jaworzynie idą pełna parą. Już niedługo powstanie całkiem nowa kuchnia, w której przydałaby się jednak czysta woda, więc prosimy o dalsze wpłaty i udostępnianie projektu.

Zachęcamy do śledzenia postępów na naszej stronie na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Pierwszy tydzień Dodano 20.05.2016, godz. 23:47

Minął już tydzień odkąd ruszył nasz projekt i uzbierana kwota ciągle rośnie. Dziękujemy wszystkich wspierającym i jak zwykle prosimy o więcej.

Dobra wiadomość jest taka, że udało się znaleźć osoby, które podejmą się prac nad wykopaniem studni głębinowej na terenie działki i ze wstępnych badań wynika, że woda znajduje się około 40-50 m pod ziemią. Mamy nadzieję, że uda się zrealizować to przedsięwzięcie, ponieważ strumyk, z którego dotychczas czerpaliśmy wodę traci na wydajność.

Zachęcamy również do śledzenia przygotowań do sezonu na naszej stronie na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Dobry początek Dodano 16.05.2016, godz. 23:07

Projekt trwa zaledwie od 3 dni, a udało się uzbierać 20% założonej kwoty, co oznacza, że mieliśmy bardzo dobry start. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nas wsparli, a innych zachęcamy do równie hojnych wpłat i udostępnianie projektu.

W międzyczasie zapraszamy na naszą stronę na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016 11:11