Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Ciski

Janusz Ciski

Kwidzyn, Polska

Jeszcze jako dziecko zakochałem się w polskich górach i do dziś jestem wierny tej miłości. Moją pasją są górskie wędrówki, żeglarstwo, jazda konna, jazda na nartach i sztuka przetrwania. Z wykształcenia jestem elektronikiem, a z zamiłowania pedagogiem. Od kilku lat zajmuję się organizowaniem obozów wypoczynkowych w górach dla dzieci i młodzież z północy Polski. Od ponad 35 lat jestem instruktorem harcerskim oraz współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa „Wędrowiec”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8722 PLN z 8000 PLN

49 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016.

Ostoja na Jaworzynie

Koniec

Dodano 27.06.2016, godz. 22:24

Projekt zakończył się sukcesem! Studnia zostanie wywiercona! Bardzo dziękujemy wszystkim Wpłacającym. Dzięki Wam baza harcerska na Jaworzynie będzie mogła jeszcze skuteczniej się rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Bez Was organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży byłoby bardzo trudne, a nawet niemożliwe, więc jeszcze raz dziękujemy.

Informujemy jednocześnie, że w najbliższych dniach rozpocznie się procedura rozdawania nagród, więc czekajcie z niecierpliwością na informacje.

Nie zapominajcie o nas i śledźcie nasze poczynania na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia nas na samej Jaworzynie.

Do zobaczenia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016 11:11