Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Ciski

Janusz Ciski

Kwidzyn, Polska

Jeszcze jako dziecko zakochałem się w polskich górach i do dziś jestem wierny tej miłości. Moją pasją są górskie wędrówki, żeglarstwo, jazda konna, jazda na nartach i sztuka przetrwania. Z wykształcenia jestem elektronikiem, a z zamiłowania pedagogiem. Od kilku lat zajmuję się organizowaniem obozów wypoczynkowych w górach dla dzieci i młodzież z północy Polski. Od ponad 35 lat jestem instruktorem harcerskim oraz współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa „Wędrowiec”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8722 PLN z 8000 PLN

49 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016.

Ostoja na Jaworzynie

Pierwszy tydzień

Dodano 20.05.2016, godz. 23:47

Minął już tydzień odkąd ruszył nasz projekt i uzbierana kwota ciągle rośnie. Dziękujemy wszystkich wspierającym i jak zwykle prosimy o więcej.

Dobra wiadomość jest taka, że udało się znaleźć osoby, które podejmą się prac nad wykopaniem studni głębinowej na terenie działki i ze wstępnych badań wynika, że woda znajduje się około 40-50 m pod ziemią. Mamy nadzieję, że uda się zrealizować to przedsięwzięcie, ponieważ strumyk, z którego dotychczas czerpaliśmy wodę traci na wydajność.

Zachęcamy również do śledzenia przygotowań do sezonu na naszej stronie na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016 11:11