Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Ciski

Janusz Ciski

Kwidzyn, Polska

Jeszcze jako dziecko zakochałem się w polskich górach i do dziś jestem wierny tej miłości. Moją pasją są górskie wędrówki, żeglarstwo, jazda konna, jazda na nartach i sztuka przetrwania. Z wykształcenia jestem elektronikiem, a z zamiłowania pedagogiem. Od kilku lat zajmuję się organizowaniem obozów wypoczynkowych w górach dla dzieci i młodzież z północy Polski. Od ponad 35 lat jestem instruktorem harcerskim oraz współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa „Wędrowiec”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8722 PLN z 8000 PLN

49 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016.

Ostoja na Jaworzynie

Prace trwają

Dodano 13.06.2016, godz. 21:46

Udało nam się zgromadzić już bardzo dużą sumę. Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym. Mamy nadzieję, że przez kolejne dwa tygodnie zebrana kwota jeszcze wzrośnie i cel zostanie osiągnięty.

Przygotowania do sezonu na Jaworzynie idą pełna parą. Już niedługo powstanie całkiem nowa kuchnia, w której przydałaby się jednak czysta woda, więc prosimy o dalsze wpłaty i udostępnianie projektu.

Zachęcamy do śledzenia postępów na naszej stronie na Facebooku:
www.facebook.com/naszajaworzyna

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2016 11:11