Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Kozakiewicz

Daniel Kozakiewicz

Warszawa

Grałem w filmach i serialach (m.in. główna rola w "Siedem życzeń". Ukończyłem dziennikarstwo na UW. Pracowałem w wydawnictwach w Polsce i za granicą oraz w radiu. Zajmuję się fotografią od 30 lat. Posiadam 40 wystaw zrealizowanych w 18 krajach Europy i Ameryki. Moje prace były publikowane w prasie, na okładkach, jako ilustracje, w kampaniach reklamowych oraz w internecie. Jako reżyser zrealizowałem film pełnometrażowy i kilka teledysków (nagrody na kilkunastu festiwalach w Europie i USA). Jestem reżyserem i aktorem teatru Impro. Od 5 lat realizuję swój autorski projekt "Polskie Złote Nogi".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1860 PLN z 6600 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019.

Polskie Złote Nogi 2020 - 6. edycja kalendarza

RSS

Złoty Maraton Warszawski Dodano 02.12.2019, godz. 3:39

Wczoraj odbył się prawdziwy maraton fotograficzny do naszego projektu. Od 18:00 do 4:00 następnego dnia zrealizowaliśmy sesje z siedmioma uczestniczkami naszego projektu: Edyta Balita, Kornelia Zawieja, Gabriela Łasica, Monika Przybylska, Marta Sowa, Monika Sidor, Anita Toporowska. Przyjechały z całej Polski, aby wspólnie stworzyć ten Piękny kalendarz i pokazać jakimi wspaniałymi kobietami są! Praca była wymagająca, warunki często dość trudne, ale one do końca pokazały jak ważne jest dla nich spełnianie marzeń. Przemieszczaliśmy się po całej Warszawie i dzięki uprzejmości czterech lokali mogliśmy wykonać tak piękne i unikalne fotografie, że chyba sami się tego nie spodziewaliśmy. Dziękujemy za wsparcie: Steam Bar, bar Bardzo Bardzo, klubokawiarnia Regenmeracja i Dom zabawy i kultury Dzik. W tym tygodniu czekają nas kolejne sesje z pozostałymi kobietami i jestem pewien, że zaskoczymy Was jakością naszej pracy.  

Piękne osoby na żywo! Dodano 29.11.2019, godz. 18:06

Zaufali nam i wspierają! Dodano 29.11.2019, godz. 1:56

Poznajcie te miejsca! Ci ludzie otworzyli dla nas swoją przestrzeń, bo podoba im się to co robimy. To dla nas wszystkich wielka satysfakcja, że są inni, którzy myślą podobnie jak my, widzą sens w robieniu rzeczy niewymiernych materialnie. Wystarczy jedno "TAK", aby sprawić wielu ludziom radość z bycia sobą. Niby mało, niby banalne, a jak bardzo nam tego brakuje. Dziękujemy Wam, żę nas rozumiecie i wspieracie. Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam tych otwartych i doceniających ten projekt firm, za których logotypem stoją prawdziwi ludzie, których mieliśmy szczęście poznać!

 

Pierwsze próbne zdjęcia Dodano 26.11.2019, godz. 14:29

W klimatycznym lokalu z kuchnią meksykańską na warszawskim Wilanowie, w czwartek 21 listopada odbyło się spotkanie z pierwszą grupą 10 kandydatek do kalendarza, które zainaugurowało 6. edycję projektu. Z całej Polski zjechały się wspaniałe kobiety pełne entuzjazmu i jury miało wielki problem z wyborem uczestniczek. Wszystkie okazały się wyjątkowe i dumne ze swojej kobiecości. Po wstępnych rozmowach odbyły się próbne zdjęcia dzięki gościnności YE YE Mex food bar & music, Kuchni Otwartej i wspaniałego cocktail baru "Ten Bar". Dokumentację fotograficzną z tego wydarzenia możecie obejrzeć na naszym fanpage'u - ZOBACZ ZDJĘCIA. Już wkrótce kolejny casting, na którym poznamy nowe uczestniczki projektu. Powstaje Piękny kalendarz! 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019 22:10