Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Kozakiewicz

Daniel Kozakiewicz

Warszawa

Grałem w filmach i serialach (m.in. główna rola w "Siedem życzeń". Ukończyłem dziennikarstwo na UW. Pracowałem w wydawnictwach w Polsce i za granicą oraz w radiu. Zajmuję się fotografią od 30 lat. Posiadam 40 wystaw zrealizowanych w 18 krajach Europy i Ameryki. Moje prace były publikowane w prasie, na okładkach, jako ilustracje, w kampaniach reklamowych oraz w internecie. Jako reżyser zrealizowałem film pełnometrażowy i kilka teledysków (nagrody na kilkunastu festiwalach w Europie i USA). Jestem reżyserem i aktorem teatru Impro. Od 5 lat realizuję swój autorski projekt "Polskie Złote Nogi".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1860 PLN z 6600 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019.

Polskie Złote Nogi 2020 - 6. edycja kalendarza

Pierwsze próbne zdjęcia

Dodano 26.11.2019, godz. 14:29

W klimatycznym lokalu z kuchnią meksykańską na warszawskim Wilanowie, w czwartek 21 listopada odbyło się spotkanie z pierwszą grupą 10 kandydatek do kalendarza, które zainaugurowało 6. edycję projektu. Z całej Polski zjechały się wspaniałe kobiety pełne entuzjazmu i jury miało wielki problem z wyborem uczestniczek. Wszystkie okazały się wyjątkowe i dumne ze swojej kobiecości. Po wstępnych rozmowach odbyły się próbne zdjęcia dzięki gościnności YE YE Mex food bar & music, Kuchni Otwartej i wspaniałego cocktail baru "Ten Bar". Dokumentację fotograficzną z tego wydarzenia możecie obejrzeć na naszym fanpage'u - ZOBACZ ZDJĘCIA. Już wkrótce kolejny casting, na którym poznamy nowe uczestniczki projektu. Powstaje Piękny kalendarz! 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019 22:10