Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Kozakiewicz

Daniel Kozakiewicz

Warszawa

Grałem w filmach i serialach (m.in. główna rola w "Siedem życzeń". Ukończyłem dziennikarstwo na UW. Pracowałem w wydawnictwach w Polsce i za granicą oraz w radiu. Zajmuję się fotografią od 30 lat. Posiadam 40 wystaw zrealizowanych w 18 krajach Europy i Ameryki. Moje prace były publikowane w prasie, na okładkach, jako ilustracje, w kampaniach reklamowych oraz w internecie. Jako reżyser zrealizowałem film pełnometrażowy i kilka teledysków (nagrody na kilkunastu festiwalach w Europie i USA). Jestem reżyserem i aktorem teatru Impro. Od 5 lat realizuję swój autorski projekt "Polskie Złote Nogi".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1860 PLN z 6600 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019.

Polskie Złote Nogi 2020 - 6. edycja kalendarza

Złoty Maraton Warszawski

Dodano 02.12.2019, godz. 3:39

Wczoraj odbył się prawdziwy maraton fotograficzny do naszego projektu. Od 18:00 do 4:00 następnego dnia zrealizowaliśmy sesje z siedmioma uczestniczkami naszego projektu: Edyta Balita, Kornelia Zawieja, Gabriela Łasica, Monika Przybylska, Marta Sowa, Monika Sidor, Anita Toporowska. Przyjechały z całej Polski, aby wspólnie stworzyć ten Piękny kalendarz i pokazać jakimi wspaniałymi kobietami są! Praca była wymagająca, warunki często dość trudne, ale one do końca pokazały jak ważne jest dla nich spełnianie marzeń. Przemieszczaliśmy się po całej Warszawie i dzięki uprzejmości czterech lokali mogliśmy wykonać tak piękne i unikalne fotografie, że chyba sami się tego nie spodziewaliśmy. Dziękujemy za wsparcie: Steam Bar, bar Bardzo Bardzo, klubokawiarnia Regenmeracja i Dom zabawy i kultury Dzik. W tym tygodniu czekają nas kolejne sesje z pozostałymi kobietami i jestem pewien, że zaskoczymy Was jakością naszej pracy.  

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019 22:10