Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Kozakiewicz

Daniel Kozakiewicz

Warszawa

Grałem w filmach i serialach (m.in. główna rola w "Siedem życzeń". Ukończyłem dziennikarstwo na UW. Pracowałem w wydawnictwach w Polsce i za granicą oraz w radiu. Zajmuję się fotografią od 30 lat. Posiadam 40 wystaw zrealizowanych w 18 krajach Europy i Ameryki. Moje prace były publikowane w prasie, na okładkach, jako ilustracje, w kampaniach reklamowych oraz w internecie. Jako reżyser zrealizowałem film pełnometrażowy i kilka teledysków (nagrody na kilkunastu festiwalach w Europie i USA). Jestem reżyserem i aktorem teatru Impro. Od 5 lat realizuję swój autorski projekt "Polskie Złote Nogi".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1860 PLN z 6600 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

28%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019.

Polskie Złote Nogi 2020 - 6. edycja kalendarza

Zaufali nam i wspierają!

Dodano 29.11.2019, godz. 1:56

Poznajcie te miejsca! Ci ludzie otworzyli dla nas swoją przestrzeń, bo podoba im się to co robimy. To dla nas wszystkich wielka satysfakcja, że są inni, którzy myślą podobnie jak my, widzą sens w robieniu rzeczy niewymiernych materialnie. Wystarczy jedno "TAK", aby sprawić wielu ludziom radość z bycia sobą. Niby mało, niby banalne, a jak bardzo nam tego brakuje. Dziękujemy Wam, żę nas rozumiecie i wspieracie. Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam tych otwartych i doceniających ten projekt firm, za których logotypem stoją prawdziwi ludzie, których mieliśmy szczęście poznać!

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.12.2019 22:10