Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Grzegorczuk

Dawid Grzegorczuk

Świętochłowice, Polska

Nazywam się Dawid Grzegorczuk. Mam 18 lat i mieszkam w Świętochłowicach (woj. śląskie). Moją największą pasją jest sport, a konkretnie podnoszenie ciężarów. Od 2 lat intensywnie ćwiczę tą dyscyplinę sportu, aktualnie w chorzowskim klubie UKS Power Kuźnik. Jestem mocno zmotywowany, by osiągać jak najlepsze wyniki, co owocuje licznymi zwycięstwami zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Wiem, że dzięki ciężkiej pracy można bardzo wiele osiągnąć. Zostałem zakwalifikowany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w RPA i aktualnie zbieram fundusze na ten wyjazd.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7357 PLN z 6300 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA

RSS

Dziękuję za wsparcie! Dodano 14.05.2016, godz. 23:15

Kochani Darczyńcy,

Dzięki Wam coś, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się marzeniem nie do spełnienia, dziś właśnie się realizuje. Dzięki Wam za dwa dni jadę na mistrzostwa świata do RPA !!

Startując z projektem miałem bardzo skromne fundusze… Teraz Sponsorem zostaliście Wy! To dzięki Waszemu wsparciu mam szansę reprezentować nasz kraj na tych zawodach. Moja radość i wdzięczność jest tym większa, że budżet projektu został osiągnięty już na 25 dni przed jego zakończeniem. To fenomenalny wynik! Ogromne podziękowania zarówno dla darczyńców, jak i osób, które udostępniały link do akcji oraz posyłały info o niej w świat!

Teraz ja dołożę wszelkich starań, by nie zawieźć Was i wrócić ze złotym medalem z RPA. Niebawem odezwę się do Was w sprawie nagród, które wyślę od razu po powrocie z Czarnego Lądu. A tymczasem trzymajcie kciuki za dobry wynik na mistrzostwach.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,

Dawid Grzegorczuk

Ostatnia prosta !! 3 dni do końca! Dodano 28.04.2016, godz. 18:54

Drodzy Pomagacze!!

Zostały ostatnie 3 dni akcji składkowej na Polak Potrafi ! Dziękuję Wam za dotychczasowe wsparcie. Jest ono bezcenne!
Każda Wasza wpłata przybliżała mnie do zrealizowania marzenia o wyjeździe na mistrzostwa świata do RPA.
Dziś wiem, ze to marzenie się spełni- właśnie dzięki Wam!

Jeśli chcielibyście przyłożyć dodatkową cegiełkę i pomóc w realizacji celów dodatkowych tej akcji, to do soboty jest taka możliwość.

A poniżej małe podsumowanie tego, co się działo w zeszłym tygodniu na Mistrzostwach Świata w Danii:

https://vimeo.com/164592689

pozdrawiam,
Dawid & Ekipa

Wygrana na Mistrzostwach Świata w Danii Dodano 25.04.2016, godz. 9:23

Wczoraj w nocy w wróciłem z Mistrzostw Świata IPF w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznie w duńskim mieście Rødby. Udało się zawalczyć o najwyższe miejsce na podium oraz zdobyć złoty medal w kategorii sub-juniorów 105 kg.

Relację oraz zdjęcia z tych zawodów zobaczycie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/dawid.grzegorczuk.official/?fref=ts

Zapraszam i pozdrawiam,
Dawid

Jest 100%, ale walczymy dalej !! Dodano 08.04.2016, godz. 20:00

Jesteście niesamowici :))) 100% w 3 tygodnie... a do końca projektu pozostało jeszcze 23 dni !!! Startując z projektem na Polak Potrafi miałem bardzo skromne fundusze. Teraz sponsorem zostaliście Wy! To dzięki Waszemu wsparciu mogę szykować formę na Mistrzostwa Świata w RPA.

Na razie jednak nie osiadam na laurach, chcę walczyć o następne cele tej akcji. Wierzę, że następne 3 tygodnie wystarczą na zebranie sumy potrzebnej do zakupienia dresu reprezentacyjnego oraz specjalistycznego stroju na zawody sportowe. Pomożecie? :)

Kolejne cele akcji:

- 110% - dres reprezentacyjny
Wyobraźcie sobie, że jestem w kadrze Polski, ale dres reprezentacji muszę kupić sam. Trochę głupio by było jechać na mistrzostwa świata w jakimś zwykłym dresie, bo będę wtedy reprezentował nasz kraj?

- 140% - specjalistyczny sprzęt na zawody
Profesjonalni zawodnicy wyciskania sztangi wyposażeni są w specjalistyczny strój, który pomaga im wycisnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów więcej na zawodach. Na ten sprzęt składa się specjalna koszula, pas, spodenki oraz buty. Gdyby uzbierała się większa suma niż założone minimum, to mógłbym zakupić nowy strój na zawody, bo z obecnego już wyrastam :-)

- 160%- kolejne zawody!
Pokrycie wydatków związanych z kolejnymi zawodami w Polsce, m.in. XXV Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, Juniorek i Juniorów oraz Weteranek i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które odbędą się w Chorzowie w dniach 04-05 czerwca br.

Dzięki, że jesteście ze mną!
Dawid & ekipa

TO NIE ŻART!! Mamy już 43 % kwoty! Dodano 01.04.2016, godz. 12:30

Drodzy Pomagacze!
Zostało 30 dni na uzbieranie pełnej kwoty na wyjazd na Mistrzostwa Świata do RPA.
Mocno wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam sie uzbierać pełną sumę i wkrótce zasilę szeregi polskiej kadry narodowej.

Pokażmy, że w grupie siła i bądźmy wszyscy współautorami tego sukcesu. Naprawdę nie potrzeba wiele. Ja już zacząłem intensywne przygotowania do tych mistrzostw. Jeśli chcecie zobaczyć, jak one wyglądają, to zapraszam na mojego Facebookowego fanpage'a:

https://www.facebook.com/dawid.grzegorczuk.official/?fref=ts

Wspierajmy, udostępniajmy. Liczę na Was i pozdrawiam :)
Dawid & Ekipa

Przelewy zagraniczne Dodano 30.03.2016, godz. 20:55

Doszły nas słuchy, że są osoby zainteresowane wpłatami z zagranicy. W związku z tym przypominamy, że najszybszym (oraz najtańszym) kanałem płatności jest PayPal.

Płatność PayPal obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 4.5% + 1.4 PLN. Nie ma potrzeby zakładania konta w tym systemie.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty oraz pomoc w nagłaśnianiu i rozpowszechnianiu naszej akcji składkowej. Zebraliśmy 40%, czyli 2500 zł.

Jesteśmy pewni, ze z Wasza pomocą osiągniemy wyznaczony cel!

Mamy 10% !! Tyllko tak dalej! Dodano 21.03.2016, godz. 13:36

Kochani, właśnie udało mi się uzbierać 10% potrzebnej kwoty- dokładnie 672 zł
Zajęło mi to 4 dni, tak więc wynik jest bardzo dobry. Jednak do osiągnięcia celu została mi jeszcze długa droga, także chciałbym gorąco poprosić o dalsze wspieranie projektu "Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA", w szczególności udostępnianie posta rodzinie i znajomym.
Będę wdzięny za każdą formę pomocy.

Zapraszam do podlądania mnie na Facebooku:
https://www.facebook.com/dawid.grzegorczuk.official/?fref=ts

pozdrawiam,
Dawid Grzegorczuk

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09