Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Grzegorczuk

Dawid Grzegorczuk

Świętochłowice, Polska

Nazywam się Dawid Grzegorczuk. Mam 18 lat i mieszkam w Świętochłowicach (woj. śląskie). Moją największą pasją jest sport, a konkretnie podnoszenie ciężarów. Od 2 lat intensywnie ćwiczę tą dyscyplinę sportu, aktualnie w chorzowskim klubie UKS Power Kuźnik. Jestem mocno zmotywowany, by osiągać jak najlepsze wyniki, co owocuje licznymi zwycięstwami zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Wiem, że dzięki ciężkiej pracy można bardzo wiele osiągnąć. Zostałem zakwalifikowany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w RPA i aktualnie zbieram fundusze na ten wyjazd.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7357 PLN z 6300 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA

Przelewy zagraniczne

Dodano 30.03.2016, godz. 20:55

Doszły nas słuchy, że są osoby zainteresowane wpłatami z zagranicy. W związku z tym przypominamy, że najszybszym (oraz najtańszym) kanałem płatności jest PayPal.

Płatność PayPal obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 4.5% + 1.4 PLN. Nie ma potrzeby zakładania konta w tym systemie.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty oraz pomoc w nagłaśnianiu i rozpowszechnianiu naszej akcji składkowej. Zebraliśmy 40%, czyli 2500 zł.

Jesteśmy pewni, ze z Wasza pomocą osiągniemy wyznaczony cel!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09