Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Grzegorczuk

Dawid Grzegorczuk

Świętochłowice, Polska

Nazywam się Dawid Grzegorczuk. Mam 18 lat i mieszkam w Świętochłowicach (woj. śląskie). Moją największą pasją jest sport, a konkretnie podnoszenie ciężarów. Od 2 lat intensywnie ćwiczę tą dyscyplinę sportu, aktualnie w chorzowskim klubie UKS Power Kuźnik. Jestem mocno zmotywowany, by osiągać jak najlepsze wyniki, co owocuje licznymi zwycięstwami zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Wiem, że dzięki ciężkiej pracy można bardzo wiele osiągnąć. Zostałem zakwalifikowany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w RPA i aktualnie zbieram fundusze na ten wyjazd.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7357 PLN z 6300 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA

Dziękuję za wsparcie!

Dodano 14.05.2016, godz. 23:15

Kochani Darczyńcy,

Dzięki Wam coś, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się marzeniem nie do spełnienia, dziś właśnie się realizuje. Dzięki Wam za dwa dni jadę na mistrzostwa świata do RPA !!

Startując z projektem miałem bardzo skromne fundusze… Teraz Sponsorem zostaliście Wy! To dzięki Waszemu wsparciu mam szansę reprezentować nasz kraj na tych zawodach. Moja radość i wdzięczność jest tym większa, że budżet projektu został osiągnięty już na 25 dni przed jego zakończeniem. To fenomenalny wynik! Ogromne podziękowania zarówno dla darczyńców, jak i osób, które udostępniały link do akcji oraz posyłały info o niej w świat!

Teraz ja dołożę wszelkich starań, by nie zawieźć Was i wrócić ze złotym medalem z RPA. Niebawem odezwę się do Was w sprawie nagród, które wyślę od razu po powrocie z Czarnego Lądu. A tymczasem trzymajcie kciuki za dobry wynik na mistrzostwach.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,

Dawid Grzegorczuk

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09