Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dawid Grzegorczuk

Dawid Grzegorczuk

Świętochłowice, Polska

Nazywam się Dawid Grzegorczuk. Mam 18 lat i mieszkam w Świętochłowicach (woj. śląskie). Moją największą pasją jest sport, a konkretnie podnoszenie ciężarów. Od 2 lat intensywnie ćwiczę tą dyscyplinę sportu, aktualnie w chorzowskim klubie UKS Power Kuźnik. Jestem mocno zmotywowany, by osiągać jak najlepsze wyniki, co owocuje licznymi zwycięstwami zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Wiem, że dzięki ciężkiej pracy można bardzo wiele osiągnąć. Zostałem zakwalifikowany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w RPA i aktualnie zbieram fundusze na ten wyjazd.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7357 PLN z 6300 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Najsilniejszy młody Polak na Mistrzostwach Świata w RPA

Jest 100%, ale walczymy dalej !!

Dodano 08.04.2016, godz. 20:00

Jesteście niesamowici :))) 100% w 3 tygodnie... a do końca projektu pozostało jeszcze 23 dni !!! Startując z projektem na Polak Potrafi miałem bardzo skromne fundusze. Teraz sponsorem zostaliście Wy! To dzięki Waszemu wsparciu mogę szykować formę na Mistrzostwa Świata w RPA.

Na razie jednak nie osiadam na laurach, chcę walczyć o następne cele tej akcji. Wierzę, że następne 3 tygodnie wystarczą na zebranie sumy potrzebnej do zakupienia dresu reprezentacyjnego oraz specjalistycznego stroju na zawody sportowe. Pomożecie? :)

Kolejne cele akcji:

- 110% - dres reprezentacyjny
Wyobraźcie sobie, że jestem w kadrze Polski, ale dres reprezentacji muszę kupić sam. Trochę głupio by było jechać na mistrzostwa świata w jakimś zwykłym dresie, bo będę wtedy reprezentował nasz kraj?

- 140% - specjalistyczny sprzęt na zawody
Profesjonalni zawodnicy wyciskania sztangi wyposażeni są w specjalistyczny strój, który pomaga im wycisnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów więcej na zawodach. Na ten sprzęt składa się specjalna koszula, pas, spodenki oraz buty. Gdyby uzbierała się większa suma niż założone minimum, to mógłbym zakupić nowy strój na zawody, bo z obecnego już wyrastam :-)

- 160%- kolejne zawody!
Pokrycie wydatków związanych z kolejnymi zawodami w Polsce, m.in. XXV Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, Juniorek i Juniorów oraz Weteranek i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które odbędą się w Chorzowie w dniach 04-05 czerwca br.

Dzięki, że jesteście ze mną!
Dawid & ekipa

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09