Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Szyndler

Artur Szyndler

Warszawa

Twórca legendarnej gry Kryształy Czasu, pasjonat wszystkiego co związane z grami fabularnymi. Po latach żmudnej pracy chce przywrócić "Kryształom" ich dawny blask. Książki to dopiero początek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7174 PLN z 55000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014.

Kryształy Czasu - Powieść

RSS

Wielka aktualizacja, czyli następne AS-y z rękawa Dodano 17.09.2014, godz. 18:11

AS nr 2

Wychodząc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy jak najszybciej w miarę naszych skromnych możliwości udostępnić nagrodę w postaci E-booka.

Stało się to możliwe dzięki współpracy z księgarnią internetową Legimi.com, która przygotowała dla Was nie lada gratkę. Wersję elektroniczną Kryształy Czasu: Saga o Katanie tom I z XIII Labirynt Śmierci cz 1 i 2.

Ponadto jedynie w czasie trwania akcji na PolakPotrafi.pl trwa promocja podczas której każda z części jest dostępna jako nagroda o wartości 29 złotych, zamiast 39.
---
AS nr 3

Planujemy wydać Kryształy Czasu Saga o Katanie: Labirynt Śmierci Tom I część 1 i 2 w twardej oprawie, full kolor z dodatkowymi grafikami na grzbiecie. Projekt okładki będziecie mogli zobaczyć w przyszłym tygodniu.

---
AS nr 4

Ta informacja ucieszy z pewnością każdego, kto miał styczność z Kryształami Czasu RPG! Wybierając nagrodę zawierająca minimum jedną z części I-go Tomu (Labirynt Śmierci) w wersji papierowej, otrzymasz w prezencie pierwszą, oryginalną edycję gry fabularnej Kryształy Czasu w pełni autoryzowaną przez autora - Artura Szyndlera. Będzie ona dostępna w wersji elektronicznej. Osoby wybierające tę nagrodę otrzymają po udanym zakończeniu projektu drogą mailową specjalny kod, który ze strony Wydawnictwa Paladynat w odpowiednim czasie pozwoli na pobranie pierwszej, oryginalnej wersji gry fabularnej Kryształy Czasu.

Realizacja tej dodatkowej nagrody (dostępnej jedynie w przypadku wybrania nagrody zawierającej jedną z części I tomu lub cały tom w wersji papierowej) wymaga dużo czasu i też pewnych nakładów finansowych. Stron do korekty oraz redakcji jest ponad 1200 w opcji okrojonej. W efekcie jej czas realizacji może potrwać od 6 do 24 miesięcy.

Ta promocja jest dostępna jedynie na www.PolakPotrafi.pl, oczywiście przy założeniu, że projekt się uda.

Pozdrawiamy!
Ekipa Kryształów Czasu

Pierwszy z czterech "AS-ów" w rękawie Dodano 26.08.2014, godz. 13:13

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów Kryształów Czasu jestem zmuszony odkryć kilka rzeczy, które miały być niespodzianką. Nazwijmy to "AS-em" z rękawa.

Dziś ujawniam pierwszego z nich - Appendixy.

W pierwszej i w drugiej części Labiryntu Śmierci zaplanowałem 5 rozszerzeń, które czytającemu powieść przyniosłyby lepsze rozeznanie w wyjątkowo rozległym świecie Orchii/Ochrii. Nie opisuję tych zagadnień w samej powieści, ponieważ postawiłem w niej na wartką akcję i przygody, a nie opisy i wyjaśnienia.

Wszystkie Appendixy są pisane tak, aby przedstawić zagadnienie kompatybilnie zarówno z Sagą o Katanie, oryginalną wersją gry fabularnej Kryształy Czasu, jak i z nowo powstającą Złotą Edycją Kryształów Czasu. Dla graczy RPG jest to rozszerzenie materiałów, z których będą mogli korzystać w obu systemach RPG.

W przypadku Złotej Edycji Kryształów Czasu są to materiały przedpremierowe, których ostateczna wersja ukaże się równolegle z powieścią niezależnie od ilości wydanych tomów. W następnym tomie Sagi o Katanie pt. "Paladynat" ukażą się kolejne przedpremierowe materiały Złotej edycji Kryształów Czasu. Oczywiście ich głównym celem jest wyjaśnienie pojęć i zagadnień poruszanych w powieści, bez spowalniania jej akcji.

Labirynt Śmierci część 1 i 2:

Appendix 1: Bohaterowie pierwszoplanowi

Appendix 2: 25 profesji - geneza i opis

Appendix 3: Charaktery i moralność w świecie Orchii/Ochrii

Appendix 4: Religia i bogowie wraz z pełnym wykazem 30 kultów

Appendix 5: Geneza świata i rola esencji w jego tworzeniu (wraz z tabelą esencji).

Fragmenty książki Kryształy Czasu + pierwsze konwenty Dodano 14.08.2014, godz. 14:35

Fragmenty książki Kryształy Czasu + pierwsze konwenty

Zgodnie z waszymi sugestiami i złożoną wcześniej obietnicą publikuję fragmenty książki. Znajdziecie tam kilka początkowych rozdziałów, która mam nadzieje przypadną Wam do gustu. Na chwile obecną są one w formatach mobi i epub. Niedługo pojawi się też na PDFie.

Nieprzypadkowo dostrzeżecie w nich Legimi :-) Jest to zapowiedź czegoś większego, ale o tym wkrótce!

Zeszły weekend upłynął nam pod znakiem fantastycznych konwentów i podróży wspaniałym, polskim PKP. Na szczęście wszędzie zdążyliśmy na czas, chociaż nie zawsze byliśmy pewni, że się uda.

Przejdźmy do samych konwentów.

Około 50 młodych osób zjawiło się na spotkaniu podczas konwentu Sabat w Kielcach. Spotkanie odbyło się w rewelacyjnej atmosferze i... niesamowicie się przedłużyło. Z zaplanowanej 1 godziny zrobiły się 3! Na koniec część uczestników pokusiła się o wspólne zdjęcie.Na konwencie grano też w grę fabularną Kryształy Czasu, a w jednej z sesji miałem okazję wziąć udział osobiście.Przedłużające się spotkania chyba staną się nową świecką tradycją w naszym projekcie. Na "Awangarda9", podobnie jak na wcześniejszym spotkaniu, z zaplanowanej godziny zrobiły się dwie i niemal drugie tyle po zakończeniu oficjalnej części. W sumie w spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób w tym wielu graczy Kryształów Czasu, którzy specjalnie na nie przyjechali z dość daleka. Każde takie spotkanie jest dla mnie niezwykle cenne, miło jest widzieć jak wielu z Was podtrzymuje KC przy życiu i ciągle gra!

Podczas spotkania był odczytywany przez jednego z uczestników fragment książki, zawierający zabawną pieśń krasnoludzką. Sadząc po reakcjach uczestników wyjątkowo sie spodobał.

Podsumowując... weekend równie udany co męczący, ale było warto. My teraz wracamy do wytężonej pracy. Śledźcie nas na bieżąco!
Dodano: 18.08.2014, 14:08
FanKC
FanKC
Ta laska w środku ma owłosione nogi...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014 22:10