Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Szyndler

Artur Szyndler

Warszawa

Twórca legendarnej gry Kryształy Czasu, pasjonat wszystkiego co związane z grami fabularnymi. Po latach żmudnej pracy chce przywrócić "Kryształom" ich dawny blask. Książki to dopiero początek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7174 PLN z 55000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014.

Kryształy Czasu - Powieść

Pierwszy z czterech "AS-ów" w rękawie

Dodano 26.08.2014, godz. 13:13

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów Kryształów Czasu jestem zmuszony odkryć kilka rzeczy, które miały być niespodzianką. Nazwijmy to "AS-em" z rękawa.

Dziś ujawniam pierwszego z nich - Appendixy.

W pierwszej i w drugiej części Labiryntu Śmierci zaplanowałem 5 rozszerzeń, które czytającemu powieść przyniosłyby lepsze rozeznanie w wyjątkowo rozległym świecie Orchii/Ochrii. Nie opisuję tych zagadnień w samej powieści, ponieważ postawiłem w niej na wartką akcję i przygody, a nie opisy i wyjaśnienia.

Wszystkie Appendixy są pisane tak, aby przedstawić zagadnienie kompatybilnie zarówno z Sagą o Katanie, oryginalną wersją gry fabularnej Kryształy Czasu, jak i z nowo powstającą Złotą Edycją Kryształów Czasu. Dla graczy RPG jest to rozszerzenie materiałów, z których będą mogli korzystać w obu systemach RPG.

W przypadku Złotej Edycji Kryształów Czasu są to materiały przedpremierowe, których ostateczna wersja ukaże się równolegle z powieścią niezależnie od ilości wydanych tomów. W następnym tomie Sagi o Katanie pt. "Paladynat" ukażą się kolejne przedpremierowe materiały Złotej edycji Kryształów Czasu. Oczywiście ich głównym celem jest wyjaśnienie pojęć i zagadnień poruszanych w powieści, bez spowalniania jej akcji.

Labirynt Śmierci część 1 i 2:

Appendix 1: Bohaterowie pierwszoplanowi

Appendix 2: 25 profesji - geneza i opis

Appendix 3: Charaktery i moralność w świecie Orchii/Ochrii

Appendix 4: Religia i bogowie wraz z pełnym wykazem 30 kultów

Appendix 5: Geneza świata i rola esencji w jego tworzeniu (wraz z tabelą esencji).

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014 22:10