Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Szyndler

Artur Szyndler

Warszawa

Twórca legendarnej gry Kryształy Czasu, pasjonat wszystkiego co związane z grami fabularnymi. Po latach żmudnej pracy chce przywrócić "Kryształom" ich dawny blask. Książki to dopiero początek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7174 PLN z 55000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014.

Kryształy Czasu - Powieść

O projekcie

 

07.10.2014 - Trailer 10/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


03.10.2014 - Trailer 7/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


24.09.2014 - Trailer 6/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


17.09.2014 - Trailer 5/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


09.09.2014 - Spotkanie z autorem projektu - już w najbliższą sobotę (13.09.2014r.)

Serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie, które odbędzie się 13 września 2014r. w Czytelni Naukowej nr X Biblioteki Publicznej im. Księdza Jana Twardowskiego w dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy przy ul. Skoczylasa 9 w godzinach 10.00-13.00.

Na spotkaniu opowiem o swojej debiutanckiej powieści “Saga o Katanie”, osadzonej w świecie Kryształów Czasu (gatunek: fantasy), o swoich planach na przyszłość związanych z dalszym rozwojem marki Kryształy Czasu oraz odpowiem na wszelkie Wasze pytania (w tym również te trudne :).

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszam. Niestety ze względu na ograniczenia lokalowe Biblioteki, proszę o wcześniejsze potwierdzenie obecności na spotkaniu. Zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio w Czytelni, telefonicznie (22) 619-32-96 bądź e-mailem: anna.czolpinska [at] bppn.waw.pl, danszu [at] bppn.waw.pl

Artur

06.09.2014 - Trailer 4/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


05.09.2014 - Wywiad z autorem, część 2/3


31.08.2014 - Wywiad z autorem, część 1/3


30.08.2014 - Trailer 3/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


26.08.2014 - Pierwszy z czterech "AS-ów" w rękawie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów Kryształów Czasu jestem zmuszony odkryć kilka rzeczy, które miały być niespodzianką. Nazwijmy to "AS-em" z rękawa. Dziś ujawniam pierwszego z nich - Appendixy.
W pierwszej i w drugiej części Labiryntu Śmierci zaplanowałem 5 rozszerzeń, które czytającemu powieść przyniosłyby lepsze rozeznanie w wyjątkowo rozległym świecie Orchii/Ochrii. Nie opisuję tych zagadnień w samej powieści, ponieważ postawiłem w niej na wartką akcję i przygody, a nie opisy i wyjaśnienia.
Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Artur

22.08.2014 - Kolejne fragmenty Kryształów Czasu!

Zgodnie z obietnicą dodaliśmy do ściągnięcia kolejne fragmenty Kryształów Czasu w formatach epub, mobi i PDF! Są to rozdziały XVI i XVII! Szczegóły znajdziecie w dziale "O projekcie"

Artur

22.08.2014 - Trailer 2/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


14.08.2014 - Fragmenty Kryształów Czasu!

Już są! Dodaliśmy do ściągnięcia fragmenty Kryształów Czasu w formatach epub, mobi i PDF! Szczegóły znajdziecie w dziale "O projekcie"

Artur

09.08.2014 - Fragmenty Kryształów Czasu!

Hej!
Słucham Was bardzo uważnie i ze względu na Wasze mądre rady postanowiłem w przyszłym tygodniu opublikować cztery rozdziały książki (rozdziały I, III, IV, V).
Tydzień później udostępnię Wam kolejne fragmenty Kryształów Czasu (rozdziały XVI i XVII). Przy okazji zapraszam na odbywające się w ten weekend konwenty! Szczegóły znajdziecie poniżej.

Artur

Prelekcja: Spotkanie z Arturem Szyndlerem. Konwent SABAT Fiction-Fest Kielce 2014

Termin: 9 sierpnia (sobota) 19.00
Blok: RPG
Opis: Pan Artur Szyndler – legenda polskiej sceny RPG, autor „Kryształów Czasu” wydaje książkę, o której po raz pierwszy opowie na Sabacie! Będzie to niepowtarzalna okazja, aby od samego autora usłyszeć szczegóły dotyczące jego najnowszego dzieła. Kryształy Czasu to najstarszy polski system RPG, od 1993 roku system był wydawany na łamach czasopisma Magia i Miecz, a wersja książkowa ukazała się w 1998 roku.

W trakcie spotkania pokażemy obszerne próbki powieści i zaplanowane do niej grafiki. Zaplanowaliśmy też drobne upominki ;-)

Spotkanie z Arturem Szyndlerem. Konwent Avangarda9 2014 Warszawa

Termin: 10 sierpnia (niedziela) 10.00
Blok: RPG
Miejsce: Politechnika sala RPG2
Opis: Wielki powrót Kryształów Czasu - spotkanie autorskie z Arturem Szyndlerem

W trakcie tego spotkania także pokażemy obszerne próbki powieści i zaplanowane do niej grafiki. Zaplanowaliśmy też drobne upominki ;-)

07.08.2014 - Wielka promocja dla prawdziwych koneserów

Uwaga! Spiesz się z pomocą dla projektu! Pierwsze 1 000 osób, które wesprą projekt na poziomie nagrody zawierającej minimum dwie pierwsze części pierwszego tomu, otrzyma książki numerowane. Mogą one liczyć na wyjątkową limitowaną serię. Pierwsze 1 200 książek będzie specjalnie numerowanych oraz wzbogaconych o unikalną dedykację z podpisem autora. 

07.08.2014 - Wybierz z trailera grafikę na swój gadżet

Jedyna okazja w trakcie premiery na gadżet z wybraną przez siebie grafiką. Pierwsze 100 osób, które wesprą projekt według opcji, która zawiera wymieniony gadżet będą uprawnione do wybrania sobie grafiki z trailera numer 1/10. Po wysłaniu informacji na wskazany mail wraz z ufundowaniem projektu otrzymacie taki unikalny wybór.

07.08.2014 - Trailer 1/10 - Kryształy Czasu - Saga o Katanie


OD ZESPOŁU KRYSZTAŁÓW CZASU:

Legendarny twórca gry fabularnej „Kryształy Czasu” proponuje Wam pierwsze dwie książki z epickiego cyklu „Saga o Katanie”. Jest to przygodowa powieść w stylu heroic & high fantasy, dziejąca się w świecie Kryształów Czasu.  

„Saga o Katanie”, napisana przez Artura Szyndlera, będzie składać się z 13 tomów po dwie części każdy. W sumie 26 książek. Pierwszy tom pod tytułem „Labirynt Śmierci”, ten który Wam proponujemy, jest już napisany. Obie jego części zawierają blisko 1400 stron tekstu i unikatowych grafik. Obecnie planujemy zamieścić 50 grafik, a może być ich dwukrotnie więcej. 

Atuty pierwszego tomu „Sagi o Katanie” to 25 barwnych, niezwykłych postaci stanowiących drużynę i ich niesamowite przeżycia oraz akcja powieści pędząca niczym meteor. Autor oferuje spotkanie z grubo ponad 600 gatunkami potworów i zetknięcie się z blisko 150 czarami, tak dobrze znanymi graczom RPG. Wszystko to jest wzbogacone opisami 50 niepodobnych do siebie miast fantasy. A jeśli komuś byłoby jeszcze mało i aby Was zachęcić, autor dodał również: pieśni, ballady i heroiczne opowieści, w tym 10 sag opisujących archipelagi. Aż trudno w to uwierzyć, ale to  ponad 110 stron pisanych wierszem innym dla każdej z ras i umiejętnie wkomponowanym w wartką akcję.

Niesamowite, ale realne i na wyciągnięcie ręki.

„Kryształy Czasu – Saga o Katanie” to dzieło dedykowane wszystkim fanom fantastyki, a szczególnie miłośnikom gier fabularnych i stanowi hołd złożony tym, którzy grali w Kryształy Czasu RPG.


_________________________________________________________________

Poniżej znajdziecie fragmenty książki Kryształy Czasu w formatach epub, mobi i PDF. Obecność Legimi w tych plikach jest nieprzypadkowa, ale ten wątek pozwolimy sobie rozwinąć już niedługo.

Krótkie wyjaśnienie odnośnie zamieszczonych fragmentów i czym one są w kontekście całego tomu...

Przesłany fragment nie obejmuje prologu i rozdziału drugiego. W nich znajduje się klucz do zrozumienia postaw niektórych bohaterów i postawy bogów. Niestety ze względu na długość rozdziału drugiego nie zamieszczam go w próbkach.

Duża liczba niedopowiedzeń, rozpoczętych wątków i konsekwencji tych wydarzeń będzie na pewno miała ciąg dalszy w następnych rozdziałach.

Pozdrawiam
Autor

_________________________________________________________________


Rozdziały I, III, IV, V_________________________________________________________________


Rozdziały XVI i XVII

Wesprzyj finansowo naszą sagę, jeśli wierzysz w Kryształy Czasu, które dzięki Tobie mogą się odrodzić z dawnym rozmachem.

 

OD ZESPOŁU KRYSZTAŁÓW CZASU:

Artur Szyndler to legendarny twórca pierwszej polskiej gry fabularnej „Kryształy Czasu”. Autor przygotowywał ją i dopracowywał zasady między rokiem 1984 a 1997, a więc przez kilkanaście najlepszych lat swojej młodości. Gdy jego rówieśnicy wtedy używali życia, on wieczorami i nocami pisał. Podróżując po muzeach i bibliotekach naukowych, zbierał materiały. Prowadził wtedy dla graczy sławne wielogodzinne sesje. Aby dopracować zasady, testował je co tydzień aż w 3 – 4 niezależnych grupach.  Trzeba przypomnieć, że wtedy gry RPG w Polsce praktycznie nie istniały. W związku z tym w jednej sesji gry fabularnej „Kryształy Czasu” nierzadko brało udział ponad 12 osób, a 10 było normą. Wielu z was w tej chwili pewnie przypomni sobie, że byli częścią tej historii. Autor serdecznie Was pozdrawia.

Gra fabularna „Kryształy Czasu” była legendarna, ponieważ Artur Szyndler przygotował w niej do grania: 18 profesji, 9 wiodących ras, ponad 600 zaklęć do rzucania i morze gatunków potworów. Ogromną innowacją na tamte czasy, ale nie tylko na tamte, był unikatowy świat Ochrii (zwanej wtedy Orchią), w którym rządziły orki i ich pobratymcy, a nie ludzie. To było kompletne novum, złamanie obowiązujących konwenansów. Do tego czasu nikt nie odważył się czegoś takiego wprowadzić w żadnym świecie fantasy…

Od początku „Kryształy Czasu” bardzo się spodobały, przez co zyskały  tysiące miłośników, a sesje RPG „Kryształów Czasu” na ponad dziesięć lat zdominowały konwenty fantastyki i domowe spotkania.

Przy braku Internetu autor udostępniał zasady do testowania przy wszelkiego rodzaju kontaktach z nim. Były też wersje testowych wydruków podręcznika, do których mieli dostęp tylko nieliczni szczęściarze.  Ocenia się, że w „Kryształy Czasu” grało lub zapoznało się z nimi wtedy przeszło 150 tysięcy młodych osób. 

Na koniec Gra Fabularna „Kryształy Czasu” doczekała się wydania w czasopiśmie „Magia i Miecz”, jako Pierwszy Polski System RPG. Kilka lat później powstała też wersja książkowa. 

Teraz, po latach, które minęły od czasów napisania 5000 stron do gry, Artur Szyndler postanowił pokazać największe zalety stworzonego przez siebie świata i wykorzystać jego niesamowite możliwości. Proponuje Wam pełne oszałamiających sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji przygody drużyny niezwykłych postaci, z których właściwie nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Intrygi, walki, romanse, niestworzone historie i legendy w jednym dziele – 1400 stron pierwszego tomu czeka na Was. Ta książka to dopiero początek narodzin świata, który, mamy nadzieję, przyćmi wszystko, co do tej pory znaliście z fantastyki. 

 

Podkreślamy, że będzie to możliwe tylko i wyłącznie dzięki Wam. Dzięki wsparciu tego projektu.

 

Jeśli projekt Kryształów Czasu nam się powiedzie, otrzymacie do ręki nie tylko pieczołowicie przygotowaną epicką sagę fantasy. Zaoferujemy Wam wtedy znacznie więcej. Bowiem ludzie, którzy robią coś z wolnej woli, którzy wierzą w marzenia, tworzą rzeczy wspaniałe ponad wszelką miarę. I to właśnie chcielibyśmy Wam pokazać. Posłuchajcie:

Projekt wydania powieści „Saga o Katanie”, tom I: „Labirynt Śmierci” jest kluczem do powrotu „Kryształów Czasu” do fantastyki i to z rozmachem, o jakim nie marzyli nawet najbardziej zagorzali jej miłośnicy.

Na razie skupiamy się na powieści: w październiku wydajemy tom pierwszy cyklu, i to w dwóch grubych księgach.

Sukces tego tomu umożliwi nam wydawanie co kilka miesięcy kolejnych części i to równie wspaniale przygotowanych. Należy pamiętać, że są one już opracowane pod względem spisu treści i szczegółowych streszczeń rozdziałów.

Ukazanie się pierwszego tomu powieści da zielone światło do wydania w pełnej okazałości także albumów z niesamowitymi grafikami tworzonymi specjalnie pod „Kryształy Czasu”, audiobooka i kolekcjonerskiej wersji poezji z książki.

Wyraźny sukces projektu i książki otwiera też niesamowite horyzonty.

Autor jest przygotowany na wznowienia gry fabularnej pod postacią Złotej Edycji Kryształów Czasu. Unowocześnionej, wzbogaconej o niesamowite rzeczy, a jednak tej samej. Artur Szyndler ma nadzieję rozmachem prześcignąć wszystkie znane mu systemy RPG.

Wydawnictwo Paladynat, które zajmuje się przygotowaniem dzieła, też ma kilka projektów w przypadku sukcesu. Bardzo zaawansowane są prace nad grą planszową opartą na powieści. Zdradzimy tylko, że może tam znaleźć się ponad 500 grafik potworów, niezwykły system walki i epickie starcia niespotykane nigdy dotąd.

Podsumowując, jeżeli uda się zrealizować ten projekt, to planujemy:

a) następne części książki 

b) albumy

c) Złotą Edycję Kryształów Czasu (RPG)

d) grę planszową

e) inne formy (karcianki, komiksy itp.)

Jak widzicie, nasz wzrok sięga dalej niż są w stanie przewidzieć wszyscy astrolodzy.

Jeśli nas wesprzecie i wszystko wypali, zaskoczymy Was potęgą wyobraźni i tego, co można zrobić ze światem Kryształów Czasu. 

progi

Celem projektu jest zebranie pieniędzy na wydanie już napisanej przez Artura Szyndlera „Sagi o Katanie”, a dokładnie 2 książek stanowiących pierwszy z planowanych trzynastu tomów. Pragniemy je wydać, bo tak jak Wy, potrzebujemy porządnej lektury. Chcemy w ten sposób złożyć hołd wszystkim graczom RPG, a szczególnie tym, którzy poznali Kryształy Czasu.

Pragniemy wynagrodzić ich 20-letnią cierpliwość w oczekiwaniu na przygody w prawdziwym świecie Kryształów Czasu. 

Chcemy zachować na zawsze w ludzkiej pamięci przeogromne uniwersum stworzone przez autora „Kryształów Czasu”, którego rozmach przyprawiał graczy RPG o zawrót głowy.

Crowdfunding nie może obyć się bez nagród. Nagród, które z jednej strony mają Was oczywiście zachęcić do wsparcia tej inicjatywy, ale przede wszystkim mają być wyrazem naszej wdzięczności za Wasze zaufanie. Oczywiste jest, że czymś co ma przynieść Wam największą radość ze sfinansowanego projektu jest cały tom w którym znajdziecie piekielnie wciągającą historię.
Jednak każda z zaproponowanych pozycji została stworzona z myślą o tym by każdy z Was mógł czerpać radość z Kryształów Czasu jak najczęściej. Podczas sesji RPG, pracy przy komputerze czy podczas delektowania się chłodnym piwkiem.
Zobaczcie co mamy do zaproponowania, a jak macie pomysł na nową nagrodę to śmiało zgłaszajcie swoje uwagi w komentarzach!


UNIEŚMIERTELNIENIE W LITERATURZE

Aby zdobyć fundusze na wydanie powieści „Kryształy Czasu: Saga o Katanie” autor jest tak zdeterminowany, że postanowił zaproponować nielicznym coś, czego w Polsce jeszcze nie było. Otóż chciałby on unieśmiertelnić na łamach swojej książki osobę, która okaże się wyjątkowo hojna we wspieraniu projektu. Byłaby to postać stworzona przez autora w hołdzie tak wspaniałomyślnemu darczyńcy.
Ze względu na barwny skład drużyny – głównych bohaterów towarzyszących Katanowi, Artur Szyndler przygotował kilka miejsc, gdzie mogłaby pojawić się taka postać. Autor będzie otwarty na pewne sugestie zainteresowanego darczyńcy, o ile oczywiście współgrałyby z uniwersum świata Kryształów Czasu, z wątkiem powieści oraz pasowałyby do szerokiej gamy imion i ras tam występujących. Taka postać byłaby członkiem drużyny, i podobnie jak pozostali, miałaby niesamowitą przeszłość. Jeden z naszych grafików stworzy też rysunek takiej postaci, który znajdzie się w powieści i mamy nadzieję spodoba się darczyńcy.

Oto przykład:
Teoretyczny Pan Tomek Iksiński chciałby, aby jego wymarzony krasnolud, z którym zżył się podczas sesji RPG, znalazł się w powieści Artura Szyndlera. Wystarczy, by Tomek okazał się wyjątkowo hojny, a następnie krótko opisał jak wyglądała jego postać. Autor dobrałby dla Tomka jedną z dziesięciu ras krasnoludzkich oraz imię pasujące do świata Ochrii, a zarazem bardzo podobne do imienia lub nazwiska hojnego darczyńcy. W tym przykładzie teoretyczny Tomasz Iksiński przeczytałby w powieści o złotobrodym krasnoludzie o imieniu tan Kemot Iksian. W uznaniu dla hojnego darczyńcy, na końcu tomu lub tomów, zostałaby zamieszczona specjalna adnotacja, że postać pojawiła się w powieści jako wyraz wdzięczności, w tym przypadku dla Pana Tomasza Iksińskiego.

Autor proponuje dwie wersje tego projektu:

Wersja Nieśmiertelność w literaturze.

Jeżeli darczyńca wpłaciłby na konto projektu minimum 20 000 złotych netto to postać stworzona w hołdzie dla niego zostałaby jednym z głównych bohaterów jednego z tomów powieści „Kryształy Czasu: Saga o Katanie”.

Dla tej wersji autor przygotował 3-4 miejsca.

Wersja Wieczna Nieśmiertelność.

Jeżeli darczyńca wpłaciłby na konto projektu minimum 500 000 złotych netto, to postać stworzona w hołdzie dla niego, zostałaby jednym z głównych bohaterów w każdym z wydanych, począwszy od drugiego, tomie powieści „Kryształy Czasu: Saga o Katanie”. W tym przypadku autor przygotował 1-2 miejsca.

OD AUTORA:

Polak jest mądry po szkodzie, więc nie chcę ryzykować i zostać oszukany po raz drugi przez wydawnictwo. Kiedyś poświęciłem młodość, aby napisać grę fabularną „Kryształy Czasu” i poza satysfakcją nic z tego nie miałem. Zostało mi pięć tysięcy stron, z których większość spoczywa obecnie w moich archiwach. 

Tym razem chcę podzielić się pięknem tego, co stworzyłem ze wszystkimi lubiącymi dobrą literaturę. Bez waszego wsparcia projektu wydania powieści, bez pieniędzy potrzebnych na druk, redakcję, skład, setki grafik, a nawet na melodie, które mają umilać Wam czytanie, obydwie księgi trafią na strych na wieki. Tylko Wasze wsparcie pozwoli ujrzeć powieści światło dzienne…

Wierzę w Was… i proszę pozwólcie mi udowodnić, że to będą naprawdę dobre przygody…


1. Dlaczego wymagana kwota wsparcia jest tak wysoka?

Zależy nam na jakości. Wielu z Was zżyło się z Kryształami Czasu w młodości i od tego czasu zarówno Wy, jak i Kryształy przeszliśmy wiele bardziej lub mniej przyjemnych przygód. Dlatego przy okazji tego projektu chcemy zrobić wszystko, by był on tylko pozytywną przygodą! Dla Was i dla Nas. Stąd kwota, która gwarantuje nam wydanie minimalnego nakładu kolekcjonerskiego w zadowalającej jakości.

Ponadto musicie zwrócić uwagę na to, że wszystko robimy własnym nakładem, a nie jesteśmy żadną potężną firmą. W skład naszego wielkiego marzenia wchodzą ogromna ilość grafik robionych przez młodych artystów, którzy wraz z tym projektem mogą pokazać gamę swoich możliwości. I zapewniamy Was, że wkładają w to całe swoje serce.   

2. Crowdfunding, czyli że co?

Od autora: Idea KC trwa do dzisiaj dzięki fanom, zapaleńcom, całej masie pozytywnie zakręconych ludzi, którzy trzymają mój twór przy życiu. Jednak chcąc nadać 'Kryształom' nowej energii po tak długiej przerwie potrzebuję odwołać się do tych samych ludzi (czyli Was), którzy zjedli na tej zabawie zęby :)

Pragnę wydać te książki bardziej niż można to sobie wyobrazić, ale chcę to zrobić głównie dla Was. Dlatego chcę sprawdzić, czy i Wy ich chcecie.

3. Co się dzieje z moimi pieniędzmi jak projekt nie zdobędzie 100% wsparcia?

Krótka piłka - pieniądze wracają do Ciebie jeżeli nie uda się zdobyć 100% wsparcia. Nie zostaną pomniejszone o żadne opłaty czy prowizje. Także koszt zwrotów bierze na siebie ekipa PolakPotrafi.pl.

4. Co już jest napisane?

Cały pierwszy tom, czyli dwie księgi po 700 stron, jest skończony. De facto gotowy do druku. No ale właśnie, druk... druk kosztuje.

5. Ile nagród mogę wybrać?

Tyle ile chcesz, tyle na ile Cię stać :) Specami w serwisach crowdfundingowych nie jesteśmy, ale z tego co wiemy, PolakPotrafi.pl jako jedyny umożliwia wybór wielu nagród w ramach jednego projektu, więc nic nie stoi na przeszkodzie byś sam skompletował swój pakiet :)

6. Jakie będą rozmiary koszulek?

Zrobimy koszulki damskie od XS do XL i koszulki męskie w rozmiarach S-XXL.

7. O co chodzi z tym "unikalnym hasłem" na niektórych gadżetach?

Chcemy by wszystkie gadżety w ramach tej akcji były wyjątkowe, miały wartość kolekcjonerską, a każda osoba, która zdecyduje się nam zaufać miała świadomość, że to co otrzyma (oprócz książki) jest formą docenienia jej starań i pieniędzy. A co będzie tym hasłem? Tego dowiecie się już niedługo... :D

8. Nie za dużo tych gadżetów?

Nie, a nawet, jeżeli nas odpowiednio wesprzecie to będzie ich więcej. :)


Jeżeli chcesz się z nami skontaktować w sprawie jakiejś konkretnej nagrody (np. tej za 500 tys. zł :D) to pisz na maila wydawnictwo.paladynat@gmail.com

Oczywiście jak masz inne pytania, to też śmiało pisz!


 

Media o Twoim projekcie:

KRYSZTAŁY CZASU – POWRÓT LEGENDY POD PATRONATEM PROJEKT KONSOLA!

serwis.projektkonsola.pl | 2014-08-18

LEGENDARNY TWÓRCA GRY FABULARNEJ „KRYSZTAŁY CZASU” PROPONUJE NAM PIERWSZE DWIE KSIĄŻKI Z EPICKIEGO CYKLU „SAGA O KATANIE”. JEST TO PRZYGODOWA POWIEŚĆ W STYLU HEROIC & HIGH FANTASY, DZIEJĄCA SIĘ W ŚWIECIE KRYSZTAŁÓW CZASU. PROJEKT KONSOLA POLECA TĘ POZYCJĘ WASZEJ UWADZE.

Goście: Artur Szyndler

szedariada.pl | 2014-08-13

Autor Kryształów Czasu, stały bywalec minionych Szederiad przyjeżdza do Wrocławia spotkać się ze starymi znajomymi i zaprezentować swój nowy projekt jakim jest epicka Saga o Katanie osadzona w uniwersum Kryształów Czasu.

Zbiórka na powieści ze świata „Kryształów Czasu”

gry-fabularne.pl | 2014-08-08

W serwisie PolakPotrafi.pl ruszyła zbiórka na wydanie pierwszych dwóch książek cyklu powieści osadzonych w świecie „Kryształów Czasu”. W przypadku powodzenia zbiórki autor nie wyklucza wydania także nowej edycji gry.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014 22:10