Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Szyndler

Artur Szyndler

Warszawa

Twórca legendarnej gry Kryształy Czasu, pasjonat wszystkiego co związane z grami fabularnymi. Po latach żmudnej pracy chce przywrócić "Kryształom" ich dawny blask. Książki to dopiero początek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7174 PLN z 55000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014.

Kryształy Czasu - Powieść

Fragmenty książki Kryształy Czasu + pierwsze konwenty

Dodano 14.08.2014, godz. 14:35

Fragmenty książki Kryształy Czasu + pierwsze konwenty

Zgodnie z waszymi sugestiami i złożoną wcześniej obietnicą publikuję fragmenty książki. Znajdziecie tam kilka początkowych rozdziałów, która mam nadzieje przypadną Wam do gustu. Na chwile obecną są one w formatach mobi i epub. Niedługo pojawi się też na PDFie.

Nieprzypadkowo dostrzeżecie w nich Legimi :-) Jest to zapowiedź czegoś większego, ale o tym wkrótce!

Zeszły weekend upłynął nam pod znakiem fantastycznych konwentów i podróży wspaniałym, polskim PKP. Na szczęście wszędzie zdążyliśmy na czas, chociaż nie zawsze byliśmy pewni, że się uda.

Przejdźmy do samych konwentów.

Około 50 młodych osób zjawiło się na spotkaniu podczas konwentu Sabat w Kielcach. Spotkanie odbyło się w rewelacyjnej atmosferze i... niesamowicie się przedłużyło. Z zaplanowanej 1 godziny zrobiły się 3! Na koniec część uczestników pokusiła się o wspólne zdjęcie.Na konwencie grano też w grę fabularną Kryształy Czasu, a w jednej z sesji miałem okazję wziąć udział osobiście.Przedłużające się spotkania chyba staną się nową świecką tradycją w naszym projekcie. Na "Awangarda9", podobnie jak na wcześniejszym spotkaniu, z zaplanowanej godziny zrobiły się dwie i niemal drugie tyle po zakończeniu oficjalnej części. W sumie w spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób w tym wielu graczy Kryształów Czasu, którzy specjalnie na nie przyjechali z dość daleka. Każde takie spotkanie jest dla mnie niezwykle cenne, miło jest widzieć jak wielu z Was podtrzymuje KC przy życiu i ciągle gra!

Podczas spotkania był odczytywany przez jednego z uczestników fragment książki, zawierający zabawną pieśń krasnoludzką. Sadząc po reakcjach uczestników wyjątkowo sie spodobał.

Podsumowując... weekend równie udany co męczący, ale było warto. My teraz wracamy do wytężonej pracy. Śledźcie nas na bieżąco!

Dodano: 18.08.2014, 14:08
FanKC
FanKC
Ta laska w środku ma owłosione nogi...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014 22:10