Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Szyndler

Artur Szyndler

Warszawa

Twórca legendarnej gry Kryształy Czasu, pasjonat wszystkiego co związane z grami fabularnymi. Po latach żmudnej pracy chce przywrócić "Kryształom" ich dawny blask. Książki to dopiero początek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7174 PLN z 55000 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014.

Kryształy Czasu - Powieść

Wielka aktualizacja, czyli następne AS-y z rękawa

Dodano 17.09.2014, godz. 18:11

AS nr 2

Wychodząc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy jak najszybciej w miarę naszych skromnych możliwości udostępnić nagrodę w postaci E-booka.

Stało się to możliwe dzięki współpracy z księgarnią internetową Legimi.com, która przygotowała dla Was nie lada gratkę. Wersję elektroniczną Kryształy Czasu: Saga o Katanie tom I z XIII Labirynt Śmierci cz 1 i 2.

Ponadto jedynie w czasie trwania akcji na PolakPotrafi.pl trwa promocja podczas której każda z części jest dostępna jako nagroda o wartości 29 złotych, zamiast 39.
---
AS nr 3

Planujemy wydać Kryształy Czasu Saga o Katanie: Labirynt Śmierci Tom I część 1 i 2 w twardej oprawie, full kolor z dodatkowymi grafikami na grzbiecie. Projekt okładki będziecie mogli zobaczyć w przyszłym tygodniu.

---
AS nr 4

Ta informacja ucieszy z pewnością każdego, kto miał styczność z Kryształami Czasu RPG! Wybierając nagrodę zawierająca minimum jedną z części I-go Tomu (Labirynt Śmierci) w wersji papierowej, otrzymasz w prezencie pierwszą, oryginalną edycję gry fabularnej Kryształy Czasu w pełni autoryzowaną przez autora - Artura Szyndlera. Będzie ona dostępna w wersji elektronicznej. Osoby wybierające tę nagrodę otrzymają po udanym zakończeniu projektu drogą mailową specjalny kod, który ze strony Wydawnictwa Paladynat w odpowiednim czasie pozwoli na pobranie pierwszej, oryginalnej wersji gry fabularnej Kryształy Czasu.

Realizacja tej dodatkowej nagrody (dostępnej jedynie w przypadku wybrania nagrody zawierającej jedną z części I tomu lub cały tom w wersji papierowej) wymaga dużo czasu i też pewnych nakładów finansowych. Stron do korekty oraz redakcji jest ponad 1200 w opcji okrojonej. W efekcie jej czas realizacji może potrwać od 6 do 24 miesięcy.

Ta promocja jest dostępna jedynie na www.PolakPotrafi.pl, oczywiście przy założeniu, że projekt się uda.

Pozdrawiamy!
Ekipa Kryształów Czasu

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2014 22:10