Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

RSS

Podsumowanie ;) Dodano 13.03.2015, godz. 12:29

Witamy serdecznie,

Nadszedł koniec naszego projektu "I Ty możesz pływać", na szczęście udało nam się zebrać potrzebne fundusze. Chcemy serdecznie podziękować za pomoc w ufundowaniu tego projektu. Gdyby nie Wy, z pewnością by się nam nie udało. Bardzo, bardzo dziękujemy ;)
Zebraliśmy 3810 zł. Na chwilę obecną czekamy na podsumowanie projektu przez portal Polak Potrafi, by uruchomić działania. Na dzień dzisiejszy mamy już wstępnie wytypowaną grupę dzieci, które zaprosimy do projektu. Planowany termin rozpoczęcia zajęć przypadnie na drugą połowę kwietnia. O wszelkich kolejnych krokach i dokonaniach będziemy Was informować za pośrednictwem tajnej grupy na facebooku do której serdecznie zapraszamy. Każdego chętnego darczyńcę zapraszamy na poniższą stronę i dołączenie do grupy
https://www.facebook.com/groups/1398041107167091/
Jednocześnie proszę o kontakt celem ustalenia formy odbioru wybranej nagrody.

Będzie nam bardzo miło jeśli będziecie z nami przez cały czas realizacji projektu. Wielu z Was dostanie zaproszenia do udziału w zajęciach. Będzie nam bardzo miło konwersować o projekcie na grupie. Liczymy na Wasze rady i chętnie usłyszymy nowe pomysły. Pamiętajcie, to także Wy tworzycie te piękne chwile dla dzieciaków.
Dziękujemy jeszcze raz za Wasze zaangażowanie i gratulujemy wyboru naszego projektu. Wasza wpłata, to będzie dobra inwestycja w przyszłość dzieci ;)

Pozdrawiamy
Ania i Sebastian
Ekipa Małego Pływaka
www.maly-plywak.pl

Sukses :-) Dodano 11.03.2015, godz. 11:08

Pragniemy poinformować o wspaniałym sukcesie naszej akcji. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego projektu. To dzięki Wam dzieciaki będą miały wiele doskonałej zabawy i nauczą się swobodnie poruszać w wodzie.
Jeszcze raz wielkie dzięki. :-)

Pozdrawiamy
Ekipa Małego Pływaka.

Finiszujemy zostało tylko 10 dni do końca. Dodano 02.03.2015, godz. 17:57

Drodzy współtwórcy projektu. Zbliżamy się do końca zbiórki zostało już tylko 10 dni.
Dzisiaj zaczęliśmy wspaniały finisz, który przyniósł nam 250 zł z wpłat, a jeszcze dzień się nie skończył. Liczymy na więcej :-) Brakuje już tylko 1150 zł.

Pozdrawiamy ekipa Małego Pływaka.

Dodano: 05.03.2015, 13:50
  Andziapomaga
Andziapomaga
No to teraz brakuje już tylko 956 zł :)

Mamy już prawie 60% Dodano 27.02.2015, godz. 11:43

Brakuje nam już tylko 1550 zł aby nasz szczytny projekt mógł zostać zrealizowany. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Czasu jest coraz mniej, a szkoda by było aby darowane już wpłaty zamiast na projekt wróciły do darczyńców.
Więc jeszcze raz proszę zasilajcie nasz projekt. Zróbmy wspólnie coś fantastycznego dla dzieciaków.
Pozdrawiamy ekipa Małego Pływaka.

Mamy już wytypowane dzieci do projektu. Dodano 25.02.2015, godz. 17:19

Już wiemy komu nasza pomoc będzie najbardziej potrzebna. Po wielu rozmowach udało nam się wstępnie zakwalifikować do naszego programu potrzebujące dzieciaki z 3 placówek szkolnych. Dodatkową grupę szykuje dla nas Ksiądz Proboszcz z zaprzyjaźnionej parafii. Czy będziemy mogli wywiązać się z obietnicy zależy tylko od Was.
Prosimy Was jeszcze o odrobinę wsparcia, byśmy razem mogli ogłosić sukces.

Pomożecie?

Już tylko 15 dni Dodano 25.02.2015, godz. 17:13

Kochani, czas naszej zbiórki powoli się kończy. Uzbieraliśmy 56% potrzebnej kwoty, i choć mamy jeszcze 15 dni, to wpłaty spowolniły. Wciąż potrzebujemy 1649 zł - pomóżcie!!!
Jeśli czytacie to, a jeszcze nas nie wspomogliście - prosimy pomóżcie.
Jeśli już dołożyliście swoją cegiełkę do budowy naszej inicjatywy, to pomyślcie czy nie możecie pomóc bardziej i - prosimy pomóżcie.
A jeśli sami nie możecie, to polećcie nas swoim przyjaciołom i - prosimy pomóżcie.

Bez was nie dojdziemy do mety i cały wysiłek pójdzie na marne. Zawalczcie z nami o dzieciaki. Prosimy !!!

Przekroczyliśmy magiczny próg 50% Dodano 18.02.2015, godz. 12:19

Dzięki Waszej ofiarności i zaangażowaniu udało nam się przekroczyć magiczny próg 50% wymaganej kwoty. Ogromnie Wam za to dziękujemy. Fantastycznie jest widzieć, że są wśród nas ludzie, którym tak leży na sercu dobro dzieciaków. Jesteście wielcy.

Teraz zostaje jeszcze tylko uzbierać niepełną drugą połowę, czyli jedynie 1735 zł ;)

Tylko 5 % Dodano 12.02.2015, godz. 11:27

Jeszcze tylko 5 % i uzbieramy połowę potrzebnej kwoty na organizację bezpłatnych zajęć dla dzieci z biednych rodzin. Pomóżcie, zmobilizujcie przyjaciół i znajomych. Razem mamy szansę zrobić coś ważnego. Pokażcie, że Wam także zależy na innych.

Pan Andrzej Grabowski vel Pan Tik-Tak jest z nami - dziękujemy Dodano 09.02.2015, godz. 19:19

Dzieci lat 80 i 90 zapewne pamiętają postać Pana Tik-Taka, czyli Pana Andrzeja Marka Grabowskiego. W moich wspomnieniach żyje on do dziś jako największa gwiazda mojego dzieciństwa. Dziś Pan Andrzej okazał poparcie naszej akcji i dołączył do grona osób wspierających, za co ogromnie dziękujemy. Mamy nadzieję, że Pan Andrzej znajdzie wolną chwilę, by zobaczyć dzieciaki w trakcie zajęć. Będzie to dla nas ogromnym zaszczytem.

Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy.

Mamy już 43% wymaganej kwoty - dziękujemy ;) Dodano 09.02.2015, godz. 16:48

Najnowsze statystyki naszego projektu. Mamy już 43% wymaganej sumy, za co ogromnie dziękujemy. Wciąż liczymy, że pomożecie nam zebrać jeszcze brakujące 57%. Dni coraz mniej. Pomóżcie nam przekroczyć magiczną granicę 50%. Nasz sukces zależy tylko od Was. Pokażcie innym, że się da i nam, że nie tylko my chcemy zrobić coś dla innych. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, WIECIE TO PRAWDA???

http://polakpotrafi.pl/api/wklejka/styled/i-ty-mozesz-plywac

Nurkersi górą ;) Dodano 06.02.2015, godz. 15:30

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Centrum Nurkowemu Nurkersi za hojne wsparcie naszej akcji społecznej "I Ty możesz pływać" zakładającej bezpłatną naukę pływania i udział w warsztatach o ekologii mórz oraz udzielaniu pierwszej pomocy dla dzieci z biednych domów. Nurkersi - jesteście wielcy. Oby więcej osób miało tak dobre serca jak Wy. Dziękujemy w imieniu własnym i dzieci ;)

Dziękujemy Pani Nino ;) Dodano 05.02.2015, godz. 13:11

I takiego wsparcia potrzebujemy najbardziej. Dziękujemy Pani Nino. Pani 5 zł jest dla nas bardzo cenne, gdyż pokazuje innym, że przy niewielkim wysiłku i zaangażowaniu także można pomóc. Dziękujemy z całego serca i zapraszamy innych do udziału w naszej akcji na przykładzie Pani Niny.
https://www.facebook.com/events/1398356370467496/

CIEKAWOSTKA Dodano 05.02.2015, godz. 13:09

Jak zapewne wiecie, pływanie wprawia w ruch wszystkie mięśnie. Nawet te, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Ta dyscyplina sportu wzmacnia serce i poprawia wydolność oddechową. Doskonale niweluje stres, wspiera terapię psychologiczną i rehabilitację. Jest to świetny sposób na łatwe zrzucenie kilogramów. A co najciekawsze - pływacy mają obniżony próg bólu, dzięki czemu mogą więcej ćwiczyć. Więc do dzieła Kochani. Wszystko dla zdrowotności Emotikon wink

Mamy już 1230zł Dodano 02.02.2015, godz. 18:02

Zebraliśmy już 1230 zł - dziękujemy ;) Wciąż jednak zostaje nam do zebrania 2520 zł, ale już teraz wiemy, że z Wami może się to udać. Pamiętajcie - wpłaty nie muszą być duże. Liczy się każda złotówka. Czekamy na Waszą inicjatywę. Wybierajcie nagrody i dołączcie do projektu Młego Pływaka już dziś ;)

Piszą o naszym projekcie ;) Dodano 29.01.2015, godz. 12:59

Coraz więcej osób interesuje się naszą inicjatywą, dziękujemy. Jeśli chcecie możecie poczytać o projekcie w kilku nowych miejscach. Zapraszamy Was na:
- Portal o Warszawskich przedszkolach
http://www.warszawskie-przedszkole.pl/aktualnosci-warszawa/247-i-ty-mozesz-plywac.html
- Portal TuPraga
http://tupraga.waw.pl/inne/wiadomosci/560-projek
- Portal Dzieci.pl
http://dzieci.pl/kat,1033605,title,Akcja-Wszystkie-dzieci-powinny-umiec-plywac,wid,17189722,wiadomosc.html?smgputicaid=6143f5
- magazyn BllueLife
https://www.facebook.com/magazyn.bluelife?fref=ts
- magazyn Triatlon
https://www.facebook.com/MagazynTriathlon?fref=ts


Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie tego więcej ;)
Miłej lektury

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06