Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

RSS

Dziękujemy Pawłowi ;) Dodano 28.01.2015, godz. 17:34

Chcieliśmy bardzo podziękować Pawłowi za dołączenie do naszego projektu. Specjalnie dla Ciebie rezerwujemy pakiet dziecięcych uśmiechów od naszych podopiecznych. Wiele dla nas znaczy, gdy tak zupełnie bezinteresownie wspierają nas ludzie, którzy widzieli nas przy pracy. To dla nas największy komplement i dowód uznania. Oznacza to, że nasz wysiłek i inicjatywa są pozytywnie odbierane. Oby więcej osób takich jak Paweł zechciało przyłączyć się do tej akcji. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Do naszego projektu dołączył Wielki Błękit ;) Dodano 27.01.2015, godz. 12:13

Choć nasza akcja jest niecodzienna, to zyskuje coraz większe poparcie, za co bardzo Wam dziękujemy. Dziś do naszego projektu dołączył magazyn o nurkowaniu Wielki Błękit.
Bardzo Wam dziękujemy za hojne wsparcie. Będzie nam bardzo miło przyjąć Was jako członka zespołu w trakcie organizowanych zajęć.
Dziękujemy również za udostępnienie linku do naszego projektu na łamach Waszego funpage'a.
A jeśli ktoś chce zobaczyć jak to robią inni, to zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/wielkiblekit?fref=nf

Pozdrawiamy i jeszcze raz wielkie dzięki ;)

Fundacja Pomocy Dzieciom Happy Kids jest z nami ;) Dodano 26.01.2015, godz. 21:22

Z radością informujemy, że Fundacja Pomocy Dzieciom Happy Kids poparła nasz projekt i wspiera naszą inicjatywę promując akcję wśród swoich darczyńców. Dziękujemy bardzo i serdecznie pozdrawiamy.

Nasz projekt ma już pierwszych zwolenników ;) Dodano 26.01.2015, godz. 18:44

Jest nam bardzo miło powiedzieć, że nasz projekt cieszy się zainteresowaniem. Choć to dopiero początek, to mamy już poparcie Natalii i Sebastiana, za co serdecznie im dziękujemy. Po zrealizowaniu projektu, pierwsze dziecięce uśmiechy będą właśnie dla Was. Jesteście wspaniali ;)

Mamy nadzieję, że już niedługo dołączy do nas jeszcze więcej cudownych ludzi, dla których dziecięcy uśmiech będzie wart przynajmniej 1zł.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06