Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

Podsumowanie ;)

Dodano 13.03.2015, godz. 12:29

Witamy serdecznie,

Nadszedł koniec naszego projektu "I Ty możesz pływać", na szczęście udało nam się zebrać potrzebne fundusze. Chcemy serdecznie podziękować za pomoc w ufundowaniu tego projektu. Gdyby nie Wy, z pewnością by się nam nie udało. Bardzo, bardzo dziękujemy ;)
Zebraliśmy 3810 zł. Na chwilę obecną czekamy na podsumowanie projektu przez portal Polak Potrafi, by uruchomić działania. Na dzień dzisiejszy mamy już wstępnie wytypowaną grupę dzieci, które zaprosimy do projektu. Planowany termin rozpoczęcia zajęć przypadnie na drugą połowę kwietnia. O wszelkich kolejnych krokach i dokonaniach będziemy Was informować za pośrednictwem tajnej grupy na facebooku do której serdecznie zapraszamy. Każdego chętnego darczyńcę zapraszamy na poniższą stronę i dołączenie do grupy
https://www.facebook.com/groups/1398041107167091/
Jednocześnie proszę o kontakt celem ustalenia formy odbioru wybranej nagrody.

Będzie nam bardzo miło jeśli będziecie z nami przez cały czas realizacji projektu. Wielu z Was dostanie zaproszenia do udziału w zajęciach. Będzie nam bardzo miło konwersować o projekcie na grupie. Liczymy na Wasze rady i chętnie usłyszymy nowe pomysły. Pamiętajcie, to także Wy tworzycie te piękne chwile dla dzieciaków.
Dziękujemy jeszcze raz za Wasze zaangażowanie i gratulujemy wyboru naszego projektu. Wasza wpłata, to będzie dobra inwestycja w przyszłość dzieci ;)

Pozdrawiamy
Ania i Sebastian
Ekipa Małego Pływaka
www.maly-plywak.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06