Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

Nurkersi górą ;)

Dodano 06.02.2015, godz. 15:30

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Centrum Nurkowemu Nurkersi za hojne wsparcie naszej akcji społecznej "I Ty możesz pływać" zakładającej bezpłatną naukę pływania i udział w warsztatach o ekologii mórz oraz udzielaniu pierwszej pomocy dla dzieci z biednych domów. Nurkersi - jesteście wielcy. Oby więcej osób miało tak dobre serca jak Wy. Dziękujemy w imieniu własnym i dzieci ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06